ГОРОСКОП з 2.12.2019 по 8. 12. 2019 р.

ОВЕН (21.03-20.04). Ваше благополуччя буде залежати від розумної завзятості та компетентності. На роботі можливі суперечки й розбіжності, але вони підуть на користь справі. Присвятіть достатньо часу побудові планів на найближче майбутнє. Пунктуальність у виконанні професійних обов’язків не дозволить заздрісникам застати вас зненацька. Сприятливий день — середа, несприятливий — п’ятниця.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Ретельно аналізуйте події, що відбуваються, опираючись на життєвий досвід і логіку. Не йдіть на поводу чужої думки. Утримайтеся від критики колег. І тоді не виключений кар’єрний ріст. Попереду от-от замаячіє щось новеньке, і воно обіцяє вам справжній успіх і поліпшення фінансового становища. У вихідні ваші плани можуть відрізнятися від планів членів родини. Сприятливий день — вівторок, несприятливий — субота.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ви повні задумів і сил для їхнього здійснення. Ваша енергія та креатив дозволять добитися успіху й заслужать повагу з боку колег. Вас можуть опромінити нові цікаві ідеї. В особистому житті на вас чекають радість і приємні події. У вихідні збережіть рівновагу. Сприятливий день — четвер, несприятливий день — вівторок.

РАК (22.06-23.07). Виявляйте активність, але не розкривайте всі свої плани до кінця та не слухати порад навколишніх, тому що власна думка може виявитися корисніше будь-якої іншої. Приділіть увагу близьким, вони чекають від вас теплоти. Згадайте про давні обіцянки та постарайтеся виконати їх. Сприятливий день — понеділок, несприятливий — субота.

ЛЕВ (24.07-23.08). У вас може з’явитися потреба в нових враженнях, захочеться втекти від нудьги та одноманітності. Не слід давити в собі тягу до прекрасного. Імовірні деякі внутрішньо-сімейні тертя, але вам удасться спокійно й коректно їх вирішити. У ваше життя може ввійти якась приємна суєта. Але будьте уважні, поринувши в одну справу, ви ризикуєте забути про більш важливі та термінові інші. Сприятливий день — середа, несприятливий — п’ятниця.

ДІВА (24.08-23.09). У багатьох сферах життя ви будете переможцем. Багато чого можете встигнути зробити й навіть одержати зримі плоди діяльності, відчувши користь і моральне задоволення в бізнесі. Ви явно починаєте завойовувати лідерські позиції. Зростають ваша активність і творчий потенціал. У вихідні можливі деякі ускладнення у відносинах з рідними. Сприятливий день — четвер, несприятливий — понеділок.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Ви будете схильні намагатися догодити всім відразу. Прагнення зробити так, щоб усім було добре, похвальне, але нереалізовуване. Так що чиїмись інтересами все-таки доведеться пожертвувати, і добре б, щоб не вашими власними. Не варто погоджуватися на привабливі пропозиції від не занадто добре знайомих людей, але можна сміливо виступати з новими ідеями, вони будуть прийняті прихильно. У вихідні доведеться піти на поступки з рідними та переглянути деякі свої принципи. Сприятливий день — середа, несприятливий — вівторок.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Спокійна низка подій може бути перервана яскравою, навіть надзвичайною, подією. Любовне побачення виявиться зворушливим і милим. Відтворивши всі деталі складної ситуації, ви зможете остаточно визначитися з важливим для вас рішенням. Виявіть творчу ініціативу й будьте доброзичливі у відносинах з колегами. На вас чекає солідний прибуток і зміцнення ділової репутації. Вихідні — сприятливий період для вирішення сімейних проблем. Сприятливий день — четвер, несприятливий — середа.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Вам знадобляться такі якості як витримка та холоднокровність. Так ви зможете залучити до себе удачу. У всьому знайте міру і розумність. Зараз ви будете зачаровувати людей своєю активністю та відкритістю. Вам доведеться багато потрудитися, щоб виконати намічені завдання. У вихідні на вас може чекати приємний сюрприз і доленосна зустріч. Сприятливий день — четвер, несприятливий — вівторок.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Успіх чекає на вас у справах і в особистому житті. Вам доведеться багато працювати, зате з’явиться можливість виявити кращі якості: розум, завзятість, посидючість і незвичайні організаторські здібності. Вам удасться домовитися навіть з найпримхливішими партнерами, улагодити найзанудотніші поточні справи. Загалом, про відпочинок поки краще не думати, щоб зайвий раз не розстроюватися. Сприятливий день — п’ятниця, несприятливий — середа.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Тиждень сприяє підбиттю деяких підсумків. Не шкодуйте про втрачені можливості, цілком імовірно, що ви просто невірно оцінюєте ситуацію. Змінити минуле ви можете, тільки змінивши до нього своє ставлення. Прислухайтеся до внутрішнього голосу. Приділіть більше уваги собі, родині, дітям. І ви відчуєте умиротворення. Сприятливий день — понеділок, несприятливий — четвер.

РИБИ (20.02-20.03). Досить вдалий період, незважаючи на деяку одноманітність і рутинну роботу. Якщо ви у своїх планах врахуєте інтереси близьких, то від цього ви тільки виграєте. Це буде сприяти зміцненню ваших відносин. Постарайтеся не зв’язувати себе ніякими обіцянками, вам необхідно бути обачніше, щоб уникнути непорозуміння. У вихідні присвятіть собі більше часу. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий — вівторок.