ГОРОСКОП з 30.09.2019 по 6. 10. 2019 р.

ОВЕН (21.03-20.04). Життя поставить перед вами нові завдання. Ви взмозі вирішити свої проблеми самі. І розпочати тут потрібно з того, щоб не створювати зайвих проблем іншим — відразу полегшає. Ваша енергія б’є ключем, причому у всіх напрямках. Настав час втілювати на практиці давно викохану мрію, а не боятися щось змінити. Сприятливий день — середа, несприятливий — субота.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05). Вам варто частіше проявляти розсудливість і пильність. Бажано постежити за своїми висловлюваннями, ви можете стати надміру балакучі, а це нікому ще не приносило користі. Нестандартний підхід до рішення робочих завдань дасть позитивний результат. Основна мета на вихідні — це охорона свого приватного життя від чужих очей. Сприятливий день — понеділок, несприятливий — середа.

БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06). Приймайте себе й навколишніх такими, які вони є насправді, спробуйте бути природнішими та простішими. І ви зненацька знайдете щастя та гармонію в коханні. Розпочаті справи будуть вдалими, не пропустіть цю мить. Ви можете бути зайво запальні й дратівливі через те, що все йде не так, як вам хотілося б. Однак скоро з’ясується, що все на краще. Сприятливий день — середа, несприятливий — четвер.

РАК (22.06-22.07). Ви зараз у центрі уваги, повні сил і енергії. Не намагайтеся виправити свої та чужі помилки, а спробуйте взяти корисний урок і чекайте змін. Задумане вдасться втілити в життя, якщо ви перетворите своє обурення в ділову активність. Невдачі — наслідок ваших спроб вийти на новий рівень життя, це нормально й означає, що ви поступово просуваєтеся у потрібному напрямку. Сприятливий день — вівторок, несприятливий — понеділок.

ЛЕВ (23.07-23.08). Не варто реагувати на вимоги начальства занадто емоційно, побережіть свої нерви. Ви знайдете дипломатичний спосіб вислизнути від неприємностей і практично напевно зможете добитися потрібного вам рішення. Намагайтеся уникати спілкування з незнайомцями. Завзята праця принесе швидкий успіх, ви зможете встигнути зробити багато чого, у вас немов відкриється другий подих. Сприятливий день — понеділок, несприятливий — вівторок.
ДІВА (24.08-23.09). Ваша ділова активність буде на висоті. Не варто займатися реорганізацією бізнесу, призначати серйозні ділові зустрічі й переговори. Ближче до вихідних, чим більше завдань ви перед собою поставите, тим краще з ними впораєтеся, а ваша працездатність, заповзятливість і впевненість у собі можуть стати навіть причиною заздрощів. Сприятливий день — п’ятниця, несприятливий — середа.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Свої плани й наміри краще зберегти в таємниці, якщо ви зацікавлені в їхньому здійсненні. Можливо, вам доведеться витримати нападки недоброзичливців. Імовірна поява заступника або впливової особи, і це дасть поштовх вашій кар’єрі. Ділові переговори можуть закінчитися вигідними пропозиціями. У вихідні постарайтеся вибратися куди-небудь у гості, або запросіть кого-небудь, і приємне спілкування вам забезпечене. Сприятливий день — вівторок, несприятливий — понеділок.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Вам зараз необхідно виявити свою активність і віру у краще, важливо стежити за розвитком ситуації й не випускати ініціативу зі своїх рук. У справах на вас чекає успіх і прибуток. В особистому житті не бійтеся відвертих освідчень у коханні, якщо ви дійсно почуваєте до обранця щось особливе.Сприятливий день — понеділок, несприятливий — субота.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Ви порадієте гарним подіям. На роботі краще не привертати до себе уваги. Постарайтеся зайвий раз не попадатися на очі начальству. Стежте за тим, кому й що говорите, інакше можете зіштовхнутися з проблемою перекрученої інформації. Побоюйтеся обману й обіцянок, які ніхто не квапиться виконувати. Поринаючи в проблеми на роботі, не забувайте про дім. У вихідні дні постарайтеся приділити більше часу й уваги близьким людям. Сприятливий день — понеділок, несприятливий — четвер.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Будьте обережні відносно колег по роботі й друзів, тому що вони можуть вас підвести або перекласти на вас усю відповідальність. Щоб тиждень виявився благополучним, не варто посвячувати у свої плани навколишніх. У вихідні буде важливо не відмовляти у проханні, й виконувати роботу, за яку беретеся, вчасно. Сприятливий день — п’ятниця, несприятливий — середа.

ВОДОЛІЙ (21.01-20.02). Вам можна зітхнути з полегшенням, багато чого стає на свої місця й справи, схоже, налагоджуються. Приймайте ділові пропозиції, це може принести прибуток. Але, не виключено, що вам доведеться зробити якийсь вибір. Деякі події підштовхнуть до зміни тактики, і стримувати емоції стане складніше. У вихідні бажано не вплутуватися в авантюрні або сумнівні історії. Сприятливий день — вівторок, несприятливий — п’ятниця.

РИБИ (21.02-20.03). Імовірні певні розбіжності з партнерами, подолавши їх, ви можете одержати багатообіцяючі пропозиції в бізнесі. Деякі проблеми можуть зажадати негайного вирішення, що змусить вас задуматися над ситуацією, яка склалася. Якщо близькі люди роблять щось для вас, опікуються, так радійте та приймайте це з вдячністю, а не як належне. Сприятливий день — четвер, несприятливий день — субота.