з 16.12.2019 по 22. 12. 2019 р.

ОВЕН (21.03-20.04).У вас є шанс завести добрі знайомства. Цьому сприятиме ваш дар красномовства та вміння переконувати навколишніх. Не працюйте занадто вже ретельно, розтягніть справи й плани на весь тиждень. Є ймовірність появи привабливих пропозицій в особистому житті. У вихідні, якщо обставини дозволять, влаштуйте собі повноцінний відпочинок. Сприятливий день — четвер, несприятливий — субота.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Ви будете відкриті для ділових пропозицій, і вони почнуть надходити до вас у наростаючому темпі. Постарайтеся зосередитися. Можливі конфлікти, як з начальством, так і з членами родини. Але ви можете уникнути неприємних ситуацій, якщо будете коректні. Сприятливий день — вівторок, несприятливий — середа.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). На роботі все йде добре. На вас чекає підвищення зарплатні та нові цікаві проєкти. З поїздками й з налагодженням партнерських відносин вам просто пощастить. Та й в особистому житті очікуються приємні зміни. Усі проблеми залишаться в минулому, у вас точно буде привід для радості. Сприятливий день — п’ятниця, несприятливий — вівторок.

РАК (22.06-23.07). Щоб уникнути ускладнень в різних сферах, бажано зайнятися повсякденними справами, а не будувати глобальні плани.Постарайтеся не впадати в депресію, женіть від себе геть тужливі думки. Вміння знайти спільну мову з різними людьми обіцяє прибуток. Вихідні можуть виявитися часом просування вперед. Якщо ви прагнете щось змінити у своєму житті -дійте. Сприятливий день — середа,несприятливий — вівторок.

ЛЕВ (24.07-23.08). Початок тижня може пройти дуже спокійно, навіть нудно. Чимало часу займуть фінансові питання, зокрема, пов’язані з кредитами. Доведеться вирішувати проблеми, що з’являться раптово. Втім, у вас є всі шанси з ними успішно впоратися. Робота загрожує зайняти більшу частину вашого часу. Але не варто забувати про відпочинок, щоб не звалитися з ніг від утоми. Сприятливий день — п’ятниця, несприятливий — середа.

ДІВА (24.08-23.09). Фортуна всміхається й захищає вас у багатьох справах. Втілюйте в життя давні проєкти, вони можуть принести удачу. Тільки бажано не звалювати на свої плечі занадто багато роботи, є ризик не впоратися, постарайтеся бути реалістичнішими. Добре б не базікати зайвого, ваші слова можуть бути використані проти вас. Але й не приховуйте своєї радості або прикрості від близьких. Сприятливий день — вівторок, несприятливий — четвер.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). На роботі й стосовно ділових партнерів постарайтеся поводитися більш стримано. Говоріть спокійно та суттєво, навіть якщо ви виявили обман або чиїсь корисливі інтереси. Краще зверніть свої сили й енергію на налагодження нових професійних зв’язків. Начальство відзначить вашу цілеспрямованість та ділову хватку, і, імовірно, задумається про заохочення. Сприятливий день — п’ятниця, несприятливий — вівторок.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Вам доведеться виявити гнучкість розуму та максимум кмітливості. Зате ви можете дістати солідний прибуток. Подивіться філософськи на ситуацію, яка складається, не перестарайтеся з тиском на навколишніх. Краще поступитися коханій людині, ніж втратити її. Будьте особливо уважні до свого оточення, є ймовірність знайти нового друга. Сприятливий день — вівторок, несприятливий — середа.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Постарайтеся розвантажити себе від зайвих і чужих справ. Несподівані проблеми можуть загальмувати вас, стомити й практично довести до стресу. Не опускайте рук, у вас все вийде, але буде потрібно на порядок більше зусиль. Щоб не втрачати впевненості й позитиву, частіше спілкуйтеся з друзями і близькими людьми. Сприятливий день — четвер, несприятливий — понеділок.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Терпіння допоможе зберегти свої позиції у відносинах як вдома, так і на роботі. У давній дружній компанії може скластися неоднозначна ситуація, і багато чого буде залежати від ваших дій. Було б не зайвим влаштувати маленьке свято, вам необхідно винагородити себе за гарну роботу.Сприятливий день — вівторок, несприятливий — п’ятниця.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Наступає сприятливий період у плані партнерських відносин, вони будуть вигідними для вас і вашої справи. Але зараз не той момент, коли варто плисти тільки за течією. Ви можете сміливо відстоювати свою позицію. І у вас з’явиться шанс відчути на губах смак перемоги. У вас не вийде догодити сім, зате з загального оточення ви виберете насправді важливих людей. У вихідні варто розслабитися та пожити собі на втіху. Сприятливий день — понеділок, несприятливий — субота.

РИБИ (20.02-20.03). На роботі буде цінуватися ваша готовність оперативно підключитися до спільної справи, але не беріться вирішувати всі завдання поодинці.Краще працювати в команді. Доброзичливість і гнучкість у відносинах з людьми стануть протиотрутою проти можливого нервового зриву. Ви будете буквально випромінювати енергійність, впевненість у своїх силах, бути попереду.Сприятливий день – середа, несприятливий — вівторок.