Балта – місто, що залишається в серцях назавжди

Свято в парку вирувало протягом кількох годин. Потім його учасники урочистою ходою вирушили на центральну площу, де на них чекало нове зворушливе дійство: інструментально-вокальна композиція «Мелодія мого міста». У виконанні творчого колективу школи мистецтв вперше прозвучав Балтський вальс.
З головної сцени до присутніх звернувся міський голова Сергій Мазур.

— Дорогі земляки, шановні гості! Сьогодні ми почуваємось іменинниками, а наші серця переповнює гордість за наше місто з його багатими традиціями, звичаями та культурою. Усі досягнення, якими багата Балта, складаються з щоденної праці, інтелектуальності й талантів його мешканців. У такі свята, як День міста, кожен відчуває себе частиною великої родини. Ми маємо об’єднатися у любові до свого міста, працювати і жити для його добра, допомагати тим, хто цього потребує. Нехай же нас завжди об’єднує свята любов і небайдужість до рідної Балти, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити своє місто заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших пращурів, — сказав, зокрема, він

Разом з балтянами святкували День міста представники Польщі, Словаччини, Грузії, Білорусі, Румунії, народний депутат України Олексій Гончаренко, виконуюча обов’язки голови Одеської облдержадміністрації Світлана Шаталова, керівники багатьох районів.

Радо зустрічала громада появу на сцені мічмана буксиру «Яни Капу» Юрія Будзила, який разом з 23-ма українськими моряками знаходився у російському полоні. Йому Сергій Мазур вручив прапор Військово-Морських Сил України, який було піднято над містом на підтримку українських моряків, захоплених російським агресором. На жаль, ще один земляк, Василь Сорока, не зміг розділити радість свята, бо знаходиться на реабілітації.

На головній сцені продовжували вшановувати видатних земляків. Титул «Почесний громадянин міста» отримав громадський діяч, керівник іудейської релігійної общини м.Балта Вадим Вінярський. Квіти і стрічки «Гордість Балтської громади» Сергій Мазур вручив баскетболісту Олександру Дюпіну, володарці титулу «Віце-міс Україна» в 2019 році Валерії Кучеренко та джазовій виконавиці Катерині Кравченко (вітання приймала мати талановитої балтянки).

«Гордість Балтської громади 2018», учасник талант-шоу «Крутіше всіх» чотирирічний Саша Ткачук продекламував для присутніх патріотичний вірш і разом з міським головою Сергієм Мазуром та Юрієм Будзилом випустили в небо білих голубів — символів миру .

Фоторепортаж події: 

Leave a Reply