Балтська районна рада: поставлено останню крапку

12 листопада Балтська районна рада провела останнє п’ятдесят друге пленарне засідання. Сім скликань її депутати працювали над тим, аби Балтський район достойно виглядав на фоні районів області та України в цілому. Остання каденція депутатів від Балтщини показала злагоджену і ефективну роботу .

Балтська райрада VII скликання увійшла в історію як остання районна рада Балтського району, який теж, внаслідок адміністративно-територіальної реформи зникне з мапи Одеської області й увійде до Подільського району. Протягом каденції депутати приймали велику кількість важливих рішень по соціально-економічному та культурному розвитку району. Пріоритетним напрямком завжди залишались питання освіти та медичної галузі . Свого часу, на базі КП «ЦРЛ» Балтської районної ради створили приймально-діагностичне відділення з палатою інтенсивної терапії «Emergency department», створили неврологічне відділення з інсультним блоком. Депутати також сприяли реформуванню медичної галузі та своєчасно передали комунальне підприємство до Балтської міської ради. У зв’язку з реформою у системі освіти, необхідністю створення класів НУШ, депутатський склад завжди своїми рішеннями підтримував напрямок розвитку й забезпечення усім необхідним загальноосвітні школи району.

Голова районної ради Олексій Пантілєєв звернувся зі словами вдячності до представників Балтської районної державної адміністрації, сільських голів району та до депутатського корпусу районної ради VII скликання за співпрацю, підтримку, розуміння, спільну роботу, виважену позицію з прийняття важливих рішень, добрі починання, які слугували задля досягнення єдиної мети – добробуту мешканців Балтщини та розвитку нашого краю. Побажав усім присутнім миру, добра, міцного здоров’я та успіхів.

З сайту районної ради.

Leave a Reply