БАЛТСЬКОМУ ІСТОРИЧНОМУ МУЗЕЮ – 10 РОКІВ

Цю подію  урочисто відзначено тиждень тому   в переповненій  виставковій  залі. Історія закладу – на екрані, в розповіді його директора Петра  Ткача.  Та хіба  можна   перелічити все зроблене за десятиріччя? Чи не найбільше досягнення – Балта  має чудовий музей за  фінансової підтримки  міської влади  в оновленому старовинному приміщенні з кількома залами  та постійно діючою картинною галереєю, про яку мріяло не одне покоління балтян. Музей  пропагує історію рідного краю, виховує молодь на подвигах земляків  і кращих традиціях Балтщини, відкриває народні таланти, проводить найрізноманітніші  заходи, в тому числі  й  персональні виставки  народних майстрів  та їх вшанування, художні пленери, презентації книг. Попереду – не менш амбітні плани .

Колектив  закладу  та всіх присутніх  з музейним ювілеєм  привітали  міський голова Сергій Мазур і його заступниця Тетяна Холіч, начальник міського відділу культури та туризму Анастасія Фокша, в.о. директора  школи мистецтв Олена Заянчуковська, викладач педагогічного коледжу , член ради музею Анатолій Лєкар, голова  товариства людей з обмеженими фізичними можливостями Надія Лєнц, очільниця відділу  міськради по зв’язках з громадськістю та ЗМІ Анна Рибіцька,  інші гості.  Велика група активістів закладу за співпрацю  нагороджена почесними грамотами  міської ради і ради історичного  музею.

   Учасників ювілейної події  порадував  концертною програмою  колектив народного самодіяльного козацького хору «Будьмо». Дуже зворушливо  завершився захід:  будьмівці душевно виконали  «Многая літа», а у відповідь «Многая літа» прозвучала  в академічному виконанні  викладачів  школи мистецтв.

Павло ІВАНО

Leave a Reply