Балтські скаути відзначили Відкриття Пластового Року

5 ВЕРЕСНЯ балтські пластуни відзначили відкриття пластового року .
День розпочався зі Служби Божої в Храмі Покрова Пресвятої Богородиці УГКЦ. “Бути вірним Богу”- тема проповіді брата- семінариста Андрія Кічури. “Будьте вірні Україні!» – наголосив настоятель храму о. Андрій Сирко.

Після служби пластуни урочистою ходою пройшли вулицями Ломоносова-Любомирською до пам’ятника Великому Кобзареві на центральній площі міста.Тут відбулася церемонія відкриття заходу, під час якої пов’язано хустки новим юним пластунам Єлизаветі Скрипник та Євгенії Румянцевій , а також пов’язано хустку приятелю Пласту (ПЛАСТПРИЯТ) Наталії Товстусі.

Пластуни в подарунок отримали від міської ради намети.

Після урочистостей відбувся квест “Рідне місто”. Українські скаути ходили від точки до точки, на яких виконували поставлені інструкторами завдання: перекласти українською “Балтський вальс” (інструктор Роман Грушко), виконати імпрезу “Шевченко, влада і пластуни” (інструктор Олена Борейко), зобразити символ сучасної, пластової Балти

(інструктор Андрій Виклик, який, до речі, розробив дизайн Відзначки ВПР2020). І куди ж без впоряду – в цьому допоміг підполковник Степан Чорній.

Нагадаємо, що в Балті осередок Пласту (Станиця Балта) з’явився у березні 2019 року.

У пластунів немає вікових обмежень, тому в Пласті завжди раді як молодим людям, так і містянам більш старшого віку, що поділяють цінності організації та прагнуть пригод, ведучи активний спосіб життя!

Довідка.
Пласт – Національна скаутська організація України, створена в 1911 році. Пластуни називають себе середовищем однодумців, де в пригодах молодь самовдосконалюється та вчиться відповідальності, щоб творити майбутнє України. Організація об’єднує більше 8000 патріотів по всій Україні.

Для досягнення своєї мети Пласт розвиває духовні, інтелектуальні, соціальні й фізичні риси своїх членів, плекає серед молоді традиції їхніх предків, передає знання і розуміння історії, культури та національних традицій, проводить екологічну, оздоровчу, аматорську спортивну та культурну діяльність.

Мета організації полягає у сприянні всебічному патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі; спираючись на ідейні засади «Пласту», виховувати свідомих, відповідальних і повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільноти, провідників суспільства.

Прес-служба МО «Пласт-НСОУ», станиця Балта.

Leave a Reply