Балтщина отримала два санітарних автомобілі та три телемедичні лікарські комплекти

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций передав ключі від медичних позашляховиків лікарям зі всіх куточків області. 22 машини та 33 комплекти для телемедицини вже відправилися до найвіддаленіших сіл Одещини.

«Завдяки новому транспорту та техніці, сімейні лікарі зможуть вчасно не лише надати медичну допомогу, а й проконсультувати і обстежити пацієнта. Вони будуть швидко та з комфортом діставатися до людей та надавати їм якісні медичні послуги. Все це наблизить якісну медицину до людей.
Загальна вартість усіх машин — 10 мільйонів гривень, а «валізок» — 3,5 мільйона гривень. Вони оснащені за всіма сучасними стандартами. Дуже приємно, що президентська програма «Доступна медицина» успішно реалізується в Одеській області. В кожному районі амбулаторії та медичні центри облаштовуються сучасним обладнанням, а лікарі мають гідні умови для роботи.

Я запевняю, що медична галузь й надалі буде пріоритетом для Одеської обласної державної адміністрації. Змінимо Одещину разом!» – зазначив очільник області.

До речі. Балтщина отримала два санітарних автомобілі та три телемедичні лікарські комплекти.

За матеріалами ОДА.

Leave a Reply