БАЛТЩИНА СПОРТИВНА

«Від здорового способу життя – до активного довголіття» – під таким гаслом крокує наша громада в галузі спорту. І не важливо, скільки тобі років – 20 чи 30, або навіть 45+, і навіть такий почесний статус як «ветеран спорту» зовсім не впливає на бажання займатися спортом, грати та перемагати.
Команда ветеранів з міні-футболу СК «Балта» (капітан Віктор Івоненко ) є активним учасником обласних та всеукраїнських змагань з міні- футболу серед своєї категорії.
3-8 грудня спортсмени взяли участь у Всеукраїнських фінальних змаганнях з футзалу серед ветеранів 45+ у м.Берегове Закарпатської області.
Вигравши груповий етап, наша команда зіграла напружений матч 1/2 фіналу з командою Донецької області, основний час якого закінчився з рахунком 2:2. Та в серії пенальті наші футболісти були влучніші й вийшли до фіналу, де зустрілись з неодноразовим переможцем турніру ФК «Пирятин» Полтавської області. І знову напружена боротьба не виявила переможця -0:0. В серії пенальті фортуна, на превеликий жаль, була не на нашому боці, пирятинці перемогли 4:3.
Отже у СК «Балта» – СРІБЛО! Це теж дуже гарний результат! Кращим бомбардиром турніру визнаний Анатолій Гуцол (СК «Балта»), кращим гравцем- Олександр Сухарєв (СК «Балта») , кращий воротар – Юрій Чумак (ФК «Пирятин»).
Дякуємо ветеранській команді СК “Балта”- Валерію ГУСАРОВУ, Віктору ІВОНЕНКУ, Олександру СУХАРЄВУ, Анатолію ГУЦОЛУ, Івану ШВЕЦЮ, Володимиру ЛИПОВЕЦЬКОМУ.
Є чим пишатись та є до чого прагнути! Так тримати! Ми впевнені, що наші спортсмени ще не один раз прославлять нашу громаду. Вітаємо та бажаємо наступних перемог!
Наталя ТОВСТУХА.

Leave a Reply