Балтянин торгував підакцизним товаром сумнівної якості

ТИСЯЧА пачок цигарок, сто двадцять літрів розфасованих спиртовмісних напоїв, близько п’ятисот літрів спирту – саме стільки недоброякісного товару на суму 80 тисяч гривень могло потрапити до споживачів.
Слідчі дії під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури проводили співробітники Подільського відділу поліції та державної служби розслідувань.

Отримавши оперативну інформацію про те, що один із жителів Балти налагодив продаж недоброякісної алкогольної продукції і тютюнових виробів в торгових точках на території Подільського та Балтського районів, поліцейські провели в його домоволодінні санкціонований обшук, під час якого вилучили підакцизні товари, а також пробки і етикетки для пляшок з коньяком. Вилучена алкогольна та тютюнова продукція буде направлена на експертизу.

Дії 35-річного правопорушника слідчі кваліфікували за ст. 227 (умисне введення в обіг на ринку України небезпечної продукції) Кримінального кодексу України.

— Тепер вивчається вилучена документація, встановлюються спільники правопорушника, у яких він купував сировину, тару, корки, етикетки, і канали збуту готової продукції. За вчинене правопорушнику загрожує штраф від трьох до восьми тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, – прокоментував подію начальник Подільського ВП Олександр Ноздратенко.

Leave a Reply