БАЛТЯНИ— НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ «ІнтерАГРО»

Балтською міською радою підтримано ініціативу фермера Євгенія Кифоренка щодо ознайомлення сільгосппідприємців з новинками агровиробництва.

За сприяння міського голови Сергія Мазура, представники малого підприємництва району, що здійснюють діяльність у сільському господарстві, побували на міжнародній виставці «ІнтерАГРО», яка проходила у м.Києві. Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО» – це епіцентр інновацій, де представлені останні досягнення світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання і технології для рослинництва, агрохімія.

Поїздка організована в рамках виконання завдань та функцій виконавчих органів міської ради в частині сприяння розвитку підприємництва на міському рівні, надання інформаційної та іншої допомоги суб’єктам підприємницької діяльності. Відвідування виставки дало змогу не тільки ознайомитися з сільськогосподарською технікою, новими технологіями у виробництві, а й налагодити взаємовигідні зв’язки з постачальниками насіння, добрив тощо. Практика участі у виставках суб’єктів господарської діяльності громади та району буде продовжена й надалі.

Leave a Reply