Балтянка Наталія Чебан стала лауреатом щорічної Премії Одеської обласної ради талановитій молоді за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя у 2018 році

Голова обласної ради Анатолій Урбанський нагородив дипломами лауреатів щорічної Премії Одеської обласної ради талановитій молоді за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя у 2018 році.
«Я пишаюся тим, що в наша Одеська область багата на талановитих людей. А це означає, що у нашої країни є світле майбутнє. Я щиро бажаю вам й надалі наполегливо слідувати поставленій меті, підкорювати нові вершини на благо Одещини і України. А ми зі свого боку, як представники влади, готові усіляко сприяти вашому розвитку», ̶ наголосив Анатолій Урбанський у вітальній промові.
Цього року було розглянуто 118 заявок на участь у конкурсі. Конкурсною комісією відібрано 31 лауреата у 9-ти номінаціях.
У номінації «За педагогічні досягнення» перше місце посіла Ніколаєва АйнаТачмуратівна, друге ̶ Радулов Семен Вікторович, третє ̶ Чебан Наталія Юріївна (вчитель географії Балтської школи №2-гімназії).
Нагадаємо, що до участі у змаганні на здобуття премії допускаються школярі, студенти, молоді фахівці Одещини віком від 14 до 35 років, які досягли особливих успіхів у професійній, науковій, творчій, громадській діяльності та спорті. Премії присуджуються у 10-ти номінаціях на конкурсних засадах, у кожній з номінацій за трьома призовими місцями: І місце – 10000 грн.; ІІ місце – 7000 грн.; ІІІ місце – 5000 грн. (з урахуванням податків).

Leave a Reply