Бармен зі світовим рейтингом

МІЖНАРОДНИЙ день бармена (International Bartender’s Day) – професійне свято, яке відзначається в багатьох країнах 6 лютого. Його дата вибрана не випадково – 6 лютого є Днем святого Аманда, одного з великих християнських апостолів, який вважається покровителем виноробів, пивоварів, торговців, а також рестораторів та барменів.

Ремесло бармена не випадково удостоїлося свого власного календарного свята. Професія цих людей не менш важка, ніж водіїв автобусів, вчителів і пожежників. Часом бармени проводять на ногах майже цілу добу, крім цього вони відмінні психологи, вміють вислухати і дати слушну пораду, нерідко вгадують улюблений напій клієнта з першого погляду.Все це – про Володимира ДЕРЕНЮКА, який вже п’ять років трудиться барменом в Trattoria (ресторані сімейного типу) Pizzeria «Garage» в Балті.

ВОЛОДИМИР Деренюк народився і виріс в Умані. Мріяв про професію вокаліста, отож успішно закінчив музичне училище.Студентом підпрацьовував у вільний час в барі й робота подобалась. Якось приїхав у гості до свого друга Ростислава Димовського і назавжди закохався в Балту, бо не любить хаосу великих міст.Вирішив тут залишитися.З Ярославом та Олександром Гарачуком створили вокальне тріо «Водограй» і в складі міської делегації поїхали виступати до Польщі.Під час цієї поїздки доля звела Володимира з власницею Балтської піццерії «Гараж» Катериною Покотило.Вона розгледіла в ньому однодумця, творчу натуру й запросила на посаду помічника бармена. Хлопець погодився і 5 вересня 2015 року вперше переступив поріг популярного серед балтян «Гаража».

— Інтерес до справи переріс в професію. За порадою Катерини Олександрівни я закінчив Одеську барну школу, отримав сертифікат бармена, – розповів Володимир Деренюк.- Минулого року за її рекомендацією вступив до Навчального Центру Романа Торощина, директора з розвитку напоїв компанії MONIN в країнах СНД, керівника проєкту «Академія MONIN», одного з основоположників барної культури в країнах СНД. Заняття там проводили найвідоміші й імениті бармени, бар-менеджери і управлінці, власники і шеф-бармени популярних барів.Там я закінчив курс « шеф-бармен» і отримав диплом та сертифікат.Якби не Катерина Олександрівна- я б не став тим, ким є.Я не знаю, де вона бере стільки енергії, щоб надихати весь наш колектив на творчу працю.В ній постійно горить творчий Олімпійський вогонь.

Нещодавно весь дружний колектив проводжав Володимира до Києва на відкритий український етап конкурсу – чемпіонату барменів від бренду скотча Monkey Shoulder, організованого компанією William Grant & Sons.
– У цьому конкурсі- чемпіонаті оцінювалися професійні навички барменів, міксологічне пізнання і обізнаність про алкогольні бренди, – каже Володимир, один з 500 учасників змагань.- До цього чемпіонату неможливо підготуватися. І харизма тут не допоможе, працювати потрібно швидко, точно і якісно. Ще одна особливість заходу полягала в тому, що результати учасників заносились в глобальний leaderboard на сайті конкурсу, і переможець визначався після проходження всіх етапів по сумі набраних очок.

Балтський бармен посів у цьому чемпіонаті 33 місце, а по версії світового рейтингу тепер займає 195-е ! Участь у конкурсах дають Володимиру нові знайомства з відомими , досвідченими колегами, які представляли Україну за кордоном.Це стимул для особистого розвитку, вважає він.Працює з натхненням, розробляючи власні рецепти коктейлів.

Тридцятирічний бармен жартома повідомив своєму колективу, що саме тут, в «Гаражі» , планує відсвяткувати 50- річний ювілей.До душі йому Балта, хороша аура в піццерії, де кожен відчуває високу відповідальність за якість роботи, яку виконує. « Один мій знайомий сказав,що дуже важливо в житті потрапити в команду таких же , як ти, «повернутих на голову» людей-однодумців, закоханих у свою справу».Мені пощастило» , – поділився думками Володимир Деренюк.

А що ще є важливим у вашій професії? – цікавлюсь на прощання.

– Тут чи не найважливіше мати міцні ноги і міцні нерви, правильно організувати роботу. А ще треба бути психологом, вміти вислухати людей, підтримати при потребі, дати пораду. Їхні розповіді, одкровення за баром не йдуть нікуди. Лише про політику, спорт і релігію не говоримо. На ці теми у нас табу.

Таїсія КРИСЬКО.

Leave a Reply