Борсуки відзначили своє 260-річчя

Чудове свято відбулося в Борсуках Балтської громади, де відзначався 260-річний ювілей села.
На центральному майдані зібралися мешканці – гарно одягнені й веселі. Всюди було чути дитячий сміх, гамір. Діти бавилися в компанії аніматорів, дорослі спілкувалися між собою, молодь розважалася. Організатори заходу частували селян та численних гостей смачними юшкою, шурпою та кашею. Представники сіл громади завзято пригощали присутніх кулінарними виробами власного приготування на гомінкому ярмарку.

У невимушеній обстановці лунали вітання міського голови Сергія Мазура, старост сіл, керівників структурних підрозділів міськради. Всі вони прибули не з порожніми руками. Борсучани отримали багато хороших подарунків: ФАП – швидкий мопед, клуб – сучасну апаратуру, любителі спорту – сітку для гри у волейбол. Працівники різних сфер життєдіяльності села, ветерани, майстрині, спортсмени відзначені подяками.

Яскравою, веселою була і концертна програма, підготовлена спільними зусиллями борсучан та самодіяльних артистів з Балти.
Свято пройшло на емоційному піднесенні й залишило приємні спогади у жителів села та гостей.

В рамках святкування ювілею урочисто відкрито світлицю. Працелюбні та небайдужі активісти села перетворили стару, майже сторічну хату, в етнографічний музей, відродивши зразки сільського побуту, який вже став історією. Ремонтні роботи виконували гуртом самі борсучани, знесли сюди предмети побуту минулих років. В експозиції представлені унікальні роботи місцевих майстринь. Гарненька, чепурненька хатинка отримала друге життя і має стати осередком відродження української культури, історичного та побутового минулого.

Leave a Reply