ВЕЛОПРОБІГ: на хвилі свята та емоцій

П’ятий ювілейний велопробіг «З Україною в серці», і, як з’ясувалося, найбільш масовий, був присвячений Дню Незалежності України. 150 учасників – учнів Балтських міських та Бендзарівської шкіл під супроводом вчителів фізкультури, працівників відділу у справах сім’ї, молоді та спорту  міської ради і поліцейських стартували 20 серпня з центральної площі Балти за визначеним маршрутом – до Немирівської ЗОШ.

Напевно, вперше на цьому відрізку траси утворилась пробка. Але водії авто спокійно реагували на це, з цікавістю спостерігаючи за колоною  юних велосипедистів, що рухалась під жовто-блакитними прапорами. 

Невдовзі просторе подвір’я Немирівської школи було заповнене велосипедистами. Гостей тут радо зустрів колектив закладу на чолі з чарівною директоркою Наталією Чебан. Симоволічно, що саме вона є ровесницею Незалежності України і 24 серпня також відзначила своє тридцятиріччя.

Між тим, популяризація здорового способу життя продовжилась на спортивному  майданчику. Вправи на турніку, піднімання гирі, інші розваги теж припали до душі учасникам велопробігу. Хоча чимало з них скористалися  й можливістю перепочити, поспілкуватися з друзями. Потім всі із задоволенням пригостилися солдатською кашею.

Фінальним акордом заходу став розіграш тематичних призів. Цей процес супроводжувався шквалом емоцій та радісних оплесків, коли витягувався папірець зі «щасливим» номером. Дивовижно, але, здається, що раділи всі й коли головний приз – велосипед від міського голови – дістався учениці міської школи №1-ліцею (на знімку вгорі).

Очевидно, найважливішим подарунком для кожного учасника велопробігу стала сама участь в ньому. Принаймні, юні велосипедисти, ділячись враженнями, казали, що знову залюбки братимуть участь у подібних заходах.

Людмила ШЕЛИХ

Leave a Reply