Вересневі зіроньки НОВОПОЛЯ

МИНУЛИЙ місяць вересень в Новополі був багатим на іменинників.Це справжні наші зіроньки, які протягом свого трудового життя прославляли рідний край працею та добрими справами.Отож працівники установ культури, громадські активісти старостату відвідали їх і щиро привітали.

МАРІЮ Олексіївну Хмельнюк (сидить в центра) поздоровили з 70- річчям. Завжди привітна, усміхнена, ця жінка має великий трудовий стаж.Працювала у місцевому колгоспі на тих дільницях, де найбільше були потрібні її знання і вміння. Зокрема, очолювала городню бригаду, завідувала тваринницькою фермою, молочним блоком. Виховала двох донечок, має онуків.

ЗІНАЇДА Тимофіївна Снігуренко (знімок праворуч), яка відсвяткувала 85- річний ювілей, також виростила двох доньок.Має чотирьох онуків, є вже й правнуки. Її колишні наші колгоспники запам’ятали як висококваліфікованого фінансиста — головного економіста господарства.Вона вміло вела економічну політику колгоспу, роз’яснювала її людям.

НАДІЯ Олексіївна Ухожанська (на знімку сиьить) відзначала не круглу дату, бо народилася 89 років тому, але ця жінка –найстарша в нашім селі.Вона також чудова мама і бабуся, виростила двох синів, має онуків і правнуків.Трохи підвело здоров’я, тож вона не змогла прийти на День села.А ми ж для неї спеціально вивчили улюблений танець її молодості- «Карапет».Не біда! Ми прийшли до Надії Олексіївни додому в день народження і подарували цей танець. В гості завітали культпрацівники, голова ОСН Любов Петрик, голови мікрорайонів Ольга Тарнавська, Галина Кацмаза, Ніна Костенко, депутат районної ради Ганна Демченко (вся ця делегація від старостату побувала в гостях і в інших двох ювілярок).Колишній агроном поділилася спогадами про роботу, які врожаї збирали, про свою участь в художній самодіяльності.І про ролі, які виконувала в п’єсах на сільській сцені.Заспівала Надія Олексіївна свою улюблену пісню «Стоїть гора високая », церковних пісень.А ми їй- «Многая літа», « Я бажаю вам щастя, тепла», « Я щиро бажаю вам неба ясного».

Всім іменинницям ми подарували квіти, найкращі віршовані побажання й подарунки від в. о. старости Анатолія Снігура.

Культпрацівники, активісти старостату, школярі й педагоги села на початку жовтня беруть активну участь в акції «Відвідай сім’ю ветерана! Прибери могилу ветерана!», оголошену міськвиконкомом та президією районної ради ветеранів.

Майя РУДЕНКО.

Leave a Reply