«ВЕТЕРАН» (Балта) – на третьому місці!

ВЖЕ СТАВ традиційним ініційований Балтською об’єднаною територіальною громадою турнір з футзалу. Цього разу його учасники – ветерани категорії 50 + восьми команд з різних міст України. Проходили змагання 14, 15 та 16 серпня в м.Балта.

Команди було поділено на дві групи. Наш «Ветеран», «Агрофірма «Кодима», «Авангард» (Новоград- Волинський), «Тинь» (Южноукраїнськ) – перша, «Сингента» (Умань), СК «Балта», ТРЦ «Кодима» та «Бершадщина» – увійшли до другої.

Для команди «Ветеран» (Балта) виступ у турнірі, можна сказати, виявився вдалим. В перший же день, 14 серпня, ми зіграли з «АФ «Кодима» з рахунком 2:1 на свою користь. Правда, поєдинок з Южноукраїнською командою «Тинь» перемоги нам не приніс – закінчився з рахунком 3:6. Зате завдали поразки «Авангарду» з Новограда-Волинського : 4:3. Таким чином, посівши в своїй групі друге місце, «Ветеран» (Балта) вийшла у пів фінал, що відбувся 16 серпня, і взяла участь в двох іграх. Програла «СК «Балта» (5:2) і виграла з рахунком 7: 4 в Уманської «Сингенти». В результаті- третє місце за підсумками турніру!

Друге місце у красивому фіналі здобула команда «СК «Балта», зігравши з командою «Тинь» (3:2). А «Тинь» вийшла на перше місце.

Всі команди – переможці нагороджені кубками, медалями і грамотами Балтської ОТГ. Вручали їх Олена Фролова, Віктор Івоненко, Олександр Горожанкін та Варвара Кольцова. Привітала спортсменів керівник громадської організації «Ветерани ОТГ та Балтщини» Марія Меланич.

Не можу не назвати футболістів своєї команди, котрі успішно виступили на турнірі. Це Сергій Козюба, Валерій Кушнір, Олександр Гризан, Євгеній Жук, Сергій Дехтярук, Олег Гловацький та Володимир Глухов .
Хочеться побажати, аби наступного року прибуло на змагання з футзалу ще більше хороших команд. Балтяни люблять спорт і спортивні свята.

Анатолій АРТЕМЕНКО, капітан команди «Ветеран» (Балта).

Leave a Reply