Виконком міськради: уповноважених штрафувати за правопорушення стало більше

На черговому засіданні виконкому, яке відбулося вчора, внесено зміни до Порядку впровадження Громадського бюджету на території Балтської об’єднаної територіальної громади. Зокрема, виключено поняття «Загальноміський проект», в результаті п.1.3 розділу 1 Положення звучатиме так: «Локальний проект (міський) – це проект (інфраструктурний або без інфраструктурного компоненту), який охоплює відносно невелику кількість кінцевих бенефіціарів (мікрорайон, вулиця, категорія мешканців , молодь, ВПО, воїни АТО, люди з інвалідністю, люди похилого віку). Фінансування складає 50% від загального Громадського бюджету на поточний рік». Внесено зміни й до пункту 2.2. розділу 2 «Загальних положень». Отже, за рахунок коштів Громадського бюджету можуть бути профінансовані проекти в межах Балтської об’єднаної територіальної громади, які відповідають напрямам: соціальний захист; культура, освіта та спорт; благоустрій (естетичне облаштування території).
Рішенням виконкому заступники міського голови, начальник та спеціалісти відділу ЖКГ та благоустрою міської ради, старости, керівники та фахівці комунальних підприємств наділені повноваженнями на складання протоколів про адмінпорушення на території об’єднаної територіальної громади з порушень, визначених Кодексом України про адміністративні правопорушення (кожен – в межах своєї компетенції).
Надано згоду Балтській релігійній громаді Української Греко-Католицької Церкви Покрови Пресвятої Богородиці на розміщення трьох тимчасових споруд для проведення молитв та здійснення ритуальних заходів по вулиці Ломоносова (район скверу біля р. Кодими) в Балті згідно зі схематичним планом.
Прийнято рішення доповнити Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання в КЗ «Дитяча школа мистецтв». Зокрема, передбачені цим Положенням пільги будуть надаватися лише на один відділ дитячої школи мистецтв. Одночасне навчання на інших відділах навчального закладу, обраних пільговою категорією, оплачуються в повному обсязі у відповідності до затверджених розмірів плати за навчання.
Під час засідання виконкому розглянуто низку інших питань, зокрема, про встановлення норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів в ОТГ, про надання згоди на розміщення різних об’єктів (серед них – дитячих ігрових атракціонів на території сіл об’єднаної громади), про надання згоди КУ «Балта – благоустрій» на отримання технічних умов та встановлення вузла обліку в адміністративній будівлі по вулиці 30 років Перемоги, 7 в місті Балта тощо.

Leave a Reply