Виконком Піщанської сільради розпочав свою роботу

ПЕРШИМ своїм рішенням виконком Піщанської сільської ради затвердив план роботи на І квартал 2021 року. Далі було розглянуто питання щодо вжиття заходів з недопущення занесення африканської чуми свиней на територію ОТГ. Прийнято рішення про посилення роботи з ліквідації місць торгівлі харчовими продуктами та відповідного інформування населення.

На випадок надзвичайних ситуацій (снігопади, хуртовини, ожеледь) узгодили з приватними підприємствами та підприємцями поділ ділянки комунальних доріг на території сільради, які потрібно буде розчищати від снігу та посипати.

Затверджено об’єкти та види суспільно-корисних робіт для відбування правопорушниками громадських робіт на 2021 рік. Серед них, зокрема, косметичні ремонти об’єктів комунальної власності, виконання робіт по боротьбі з карантинними рослинами, скошування бур’янів, вирубка чагарників, наведення належного санітарного стану біля Меморіалу слави, у паркових зонах, на спортивних та дитячих ігрових майданчиках, стадіонах, кладовищах, сміттєзвалищах тощо.

Не забули й про підготовку до новорічних свят. Старостам Гербінського, Пужайківського та Шляхівського старостинських округів, зокрема, рекомендовано встановити на дитячих майданчиках новорічні ялинки.

Leave a Reply