Балта і Саврань запрошують сусідів до діалогу

Відбулася зустріч очільника району Олексія Пантілєєва з головою Савранської районної ради Олександром Хапатнюковським, який наприкінці минулого тижня побував у Балті з робочим візитом.  Керівники обговорили чимало спільних для північного регіону області проблем і домовились про об’єднання зусиль заради лобіювання інтересів савранців та балтян на всіх рівнях влади.

–   Наші райони об’єднують спільні інтереси та проблеми, – прокоментував мету зустрічі голова райради Олексій Пантілєєв. – Але якщо ми самі не порушуватимемо важливі теми, не почнемо спільно діяти в інтересах не тільки Савранського чи Балтського районів, а й усього північного регіону області, ніхто цього за нас не робитиме. Ми сьогодні обговорили питання формування госпітального округу, адже розуміємо, що у нас тут, на півночі, у зв’язку з цим є маса спільних проблем щодо налагодження комунікацій, ремонту доріг тощо. Саме так ми зможемо привернути увагу керівництва області та держави до нашого регіону.

У зустрічі також взяли участь юрист Савранської районної ради Альона Якимова та  керуюча справами виконавчого апарату Балтської райради Лариса Усатенко, які мали змогу поділитись досвідом вирішення спільних проблем, обговорити шляхи співробітництва.

Учасники зустрічі залишились задоволеними підсумками розмови та зазначили, що до діалогу необхідно залучати й очільників інших райрад півночі Одещини.

Leave a Reply