В Балтській багатопрофільній лікарні – новий томограф

ВСТАНОВЛЕНО його ТОВ CITY NET LAB (м. Одеса) в рамках державно-приватного партнерства.
Генеральний директор КУ «Балтська міська багатопрофільна лікарня» Олександр Бурлака назвав це гарною подією, адже більше року в закладі не проводилось обстеження хворих комп’ютерним томографом.
— Тепер обстеження стало набагато зручнішим та комфортнішим для наших пацієнтів. Особливо нагальною є потреба в обстеженні тяжких хворих, які потребують негайної якісної допомоги відповідно до протоколів, – сказав, зокрема, він. – Це хворі з гострим порушенням мозкового кровообігу (інсультом), з гострою хірургічною патологією, травмами тощо.

Рентген-лаборант Дмитро Куртяну дуже задоволений новим обладнанням для проведення комп’ютерної діагностики. Адже встановлений томограф дозволяє проводити контрастне обстеження всіх частин тіла, що напряму впливає на точність діагнозу.

Послуга є платною, але певним категоріям хворих за направленням лікаря може надаватися пільга.
— Комп’ютерний томограф є більш точним методом дослідження в порівнянні з рентгеном, – пояснила лікар-рентгенолог Юлія Асауляк. ¬- До дослідження без введення контрастної рідини готуватися не потрібно.
Для обстеження черевної порожнини слід не їсти та не пити 3 години до проведення дослідження.

ослідження з болюсним введенням контрастної рідини проводиться лише за направленням лікаря. Також слід мати показники шлаків крові (креатинін та сечовина). Дослідження рекомендується проводити при гострих станах в черевній порожнині, при порушеннях з боку центральної нервової системи (запаморочення, втрата свідомості, мовленнєві порушення), після серйозних травм.

Leave a Reply