В Балтській школі №2- гімназії відкрито 2 спортивних класи (5-й та 6-й), в яких навчатимуться волейболісти, баскетболісти і дзюдоїсти

За словами міського голови Сергія Мазура, розуміючи важливість спорту як складової галузі освіти, владою ОТГ втілено у життя кілька інноваційних ідей.

Так, з ініціативи директора Балтської ДЮСШ Сергія Кольцова, в гімназії відкрито 2 спортивних класи (5-й та 6-й), в яких навчатимуться волейболісти, баскетболісти і дзюдоїсти. Тепер діти зможуть не лише навчатися за шкільною програмою, але й наполегливо тренуватися у відповідний час, не порушуючи навчально-виховного процесу.

— Хочу відзначити суттєву підтримку батьків юних спортсменів — не вагаючись, вони обрали запропонований формат комбінованої освіти, разом з нами вірять в її ефективність, — зазначив керівник громади.

Крім того, за підтримки керівника Балтського педагогічного коледжу Сергія Іваннікова, до закладу направлено на навчання вихованок спортивних інтернатів (напрямок-волейбол).

— Таким чином, ми намагаємось акумулювати в громаді спортивні ресурси, фахово підготувати на місці цілу плеяду перспективних спортсменів. Мені, як керівникові, надзвичайно подобаються такі проекти — вірю, що ці кроки принесуть позитивний результат! — підкреслив Сергій Мазур.

На знімках: юні спортсмени – п’ятикласники (зліва) та шестикласники (праворуч) з директором ДЮСШ Сергієм Кольцовим і класними керівниками Іриною Монастирською та Оксаною ОРЛЮК.

Leave a Reply