В Ракулове прийшла довгоочікувана вода

Вперше за 20 років у мешканців Ракулового з’явилась надія на те, що незабаром до кожного подвір’я буде проведено водопровід. Це село територіально є найвищою точкою у Балтському районі, тож вже багато років люди страждали через пересихання води в криницях спекотного літа.

Під час першого виїзного прийому в Шляхівській сільській раді головою районної ради Олексієм Пантілєєвим мешканці Ракулового поскаржились на відсутність води у селі. Очільник району взяв під особистий контроль цю ситуацію. Саме завдяки його ініціативі та спільним зусиллям депутатів Одеської обласної ради Олександра Остапенка і Анатолія Артеменка, депутатів Балтської районної ради Юрія Покровщука, Василя Орленка та сільського голови Володимира Шпарути стало можливим проведення водопровідної мережі в село.
Днями в одному з мікрорайонів Ракулового здійснено пробний запуск питної води в новому водогоні. За рахунок коштів з обласного бюджету закуплено та замінено насос, водонапірну башту, автоматику і прокладено нову магістраль.

Олексій Пантілєєв добре розуміє, що для ідеальної роботи водяної системи потрібен ще не один день нелегкої праці і запевняє, що докладе максимум зусиль для того, щоб якнайшвидше кожне помешкання в селі було забезпечено якісною питною водою.

За матеріалами сайту районної ради.

Leave a Reply