В чемпіонаті з футболу – перерва, боротьба за кубок громади продовжується

МИНУЛОЇ неділі  відбувся восьмий тур чемпіонату з футболу Балтської міської територіальної громади. «Центральною», можна сказати,   була  зустріч двох команд – лідерів чемпіонату , котрі претендують на призове місце: «Агро- Нива» (с. Обжиле) приймала Перелітську «Мрію». Перший тайм завершився з рахунком 1:1, спортсмени порадували своїх болільників  цікавою грою. А от в другому перелітці зіграли енергійніше, жвавіше і виграли в «Агро-Ниви», здобувши впевнену перемогу ( 2: 4). Як завжди відмінно впорався зі своїми обов’язками суддя змагань Андрій Вербецький, який відразу ж поїхав до м.Кропивницького, де відбудеться матч між командами «Інгулець» (м. Кропивницький ) та «Динамо» (Ю- 19, м.Київ).

Цього ж дня  у Білиному зустрічалися господарі поля ФК «Білине» і Балтська «Фортеця». Балтяни  виявилися  сильнішими, вигравши   з рахунком 3:6.

А на центральному стадіоні «Колос» молодіжна команда ФК «Козацьке» приймала досвідчених спортсменів  Савранського «Прибужця». Молоді футболісти грали з великим старанням і перший тайм  завершився з рахунком 0:0.Та в другому  молодь не витримала натиску гостей , програвши 1:3.

Ось такий підсумок  восьмого туру чемпіонату. Далі в першості з футболу оголошено двотижневу перерву.

Протягом цього часу  продовжаться півфінальні змагання  з футболу на кубок Балтської МТГ. 22 серпня «Прибужець» прийматиме Балтську «Фортецю» в Саврані, а ФК «Білине» – Обжильську «Агро-Ниву». Початок матчів – о 18.00.

Анатолій АРТЕМЕНКО

Leave a Reply