ГОРОСКОП

з 14.05.2021 по 23. 05. 2021 р.

ОВЕН (21.03-20.04). Схоже, що ви самі точно не знаєте, чого бажаєте. Не сумнівайтеся в поставлених цілях, інакше досягти їх буде непросто. Аналізуйте свої помилки і йдіть вперед. В особистому житті можливі розчарування та обман. Але не варто втрачати віри в себе. Постарайтеся приділити досить уваги своїм рідним, а якщо ні, то в родині можливий розлад. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Не варто лякатися несподіванок – навіть якщо відбудеться щось незаплановане, усе завершиться благополучно. Є шанс одержати підвищення або просто порадувати всіх, у тому числі й себе, високими професійними досягненнями. Але хтось вам нашкодить, порушивши ваші плани. Постарайтеся не мститися: бо вже у вихідні все складеться на вашу користь. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ви будете в центрі яскравих і цікавих подій. Успіх в професійній сфері принесе вам прибуток і відчуття стабільності. Ситуація складається на вашу користь, навіть без особливих зусиль з вашої сторони. Особисте життя теж порадує. Вас чекає романтика, любов, ніжні освідчення та пропозиції руки і серця. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

РАК (22.06-23.07). Будьте особливо уважні до нової інформації та нових людей. Вдалий час для обмірковування новаторських ідей. Вас можуть відвідати незвані гості, постарайтеся виявити щедрість і привітність. Не варто приймати швидких рішень, небажано різко що-небудь змінювати у своєму житті. Вихідні проведіть з улюбленими людьми. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

ЛЕВ (24.07-23.08). Якщо стримаєте свої амбіції, зможете досягти небувалих успіхів у справах. Прості рішення дозволять добитися більшого, ніж складні комбінації та інтриги. Бажано розібратися з усіма недоробками і справами, що нагромадилися. Взагалі упорядкуйте все старе. Постарайтеся позбутися дурних думок, будьте добрішими й терплячішими. У вихідні саме час подумати про відпустку. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

ДІВА (24.08-23.09). На роботі будьте щедрі з колегами. Бажання поділитися накопиченим професійним досвідом підвищить ваш авторитет. Зростає ризик не розібратися в проблемах і прийняти поспішне рішення. Незначна помилка може викликати цілий обвал неприємних наслідків. У вихідні у вас з’явиться можливість підвищити самооцінку, не додаючи до цього ніяких особливих зусиль. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Насичений і цікавий період. На роботі бажано стримати свої амбіції, почекати з проявом ініціативи, зараз для цього не кращий час. Імовірна довгоочікувана подорож з коханою людиною або разом з друзями, виконання давніх бажань і задумів. Вас охоплює круговорот чудових і різноманітних подій, у вас може виникати тільки одна проблема – як усе встигнути та нікуди не спізнитися. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

СКОРПІОН (24.10-22.11). У вас з’явиться маса блискучих можливостей, ви добре заробите й підвищите свій авторитет у професійній сфері. Тільки не створюйте собі зайвих проблем прагненням усе тримати під невсипущим контролем. В особистому житті не варто довго роздумувати й сумніватися, слухайте своє серце, воно знає всі відповіді. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Цей тиждень може виявитися досить плідним, ви зможете переробити масу справ і дістати прибуток. Не виходьте за свою зону відповідальності. Вас може обрадувати нова інформація. У вихідні дні поруч з вами можуть з’явитися люди з вашого минулого, які відкриють перед вами нові перспективи. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Ви почнете завзято карабкатися на чергову кар’єрну вершину, звідки вам привітно посміхається пані Фортуна. Ваша працездатність буде явно підвищеною. Ви можете встигнути практично все, що запланували, і навіть трохи більше. Однак не можна увесь час працювати, пам’ятайте, що активний відпочинок – чудовий засіб, що дозволяє нагромадити сили й сконцентруватися на майбутніх здійсненнях. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Не варто квапити події та поспішати з висновками. Люди міняються, так що вчорашній суперник може стати партнером і другом. Дипломатичність і вміння спілкуватися з колегами обіцяють принести вам прихильність начальства. У вихідні варто виїхати подалі від будинку й побачити нові місця. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

РИБИ (20.02-20.03). Очікуються прекрасні результати в різних областях вашого життя. Тільки не потрібно проявляти зайву активність та ініціативу й тягти ковдру на себе. Ризикніть почати нову справу, навіть якщо ви не певні в успіху ваших ідей. Варто поділитися своїми планами з колегами й близькими людьми, ваші дії зустрінуть схвалення й розуміння. У вихідні безжалісно звільняйтеся від старого й непотрібного, займіться створенням чого-небудь нового. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.