17.04.2024

ГОРОСКОП

з 12.09.2021 по 18. 09. 2022 р.

ОВЕН. У понеділок корисно розслабитися, змінити обстановку. У вівторок тримайте себе в руках, щоб не посваритися з кимось. Займіться йогою, аби зменшити агресію. 14 вересня є можливість отримати травму. У четвер подумайте про серйозні зміни у своєму житті, враження про оточуючих може бути помилковим. У п’ятницю вам будуть притаманні висока продуктивність і новаторський підхід до поставлених завдань. Багато важливих питань буде успішно вирішено. У вихідні поводьтеся тихо, наче мишка. Інакше конфлікти виникнуть саме з вашої вини. Якщо є можливість, виїжджайте на природу.

ТЕЛЕЦЬ. У понеділок, навіть якщо незнайома людина здається цікавою, не довіряйте їй. Такі зв’язки можуть завдати неприємностей. У вівторок нікому не розповідайте про себе та свої справи, які мають триматися в секреті. Поганий день для поїздок. У середу не замикайтеся в собі і намагайтеся бути дружелюбнішими до оточуючих. У цей період у вас загострюється спостережливість та увага до дрібниць. 15 вересня Тільцям корисно проявити ініціативу та діяти самим, а не чекати на пропозиції чи вказівки від начальства. Успіх залежатиме від ваших власних рішень. 16 вересня не варто займатися спортом чи важкою фізичною роботою. Вихідні створені для відпочинку та бажаних покупок, Обов’язково слідкуйте за здоров’ям і не порушуйте режим харчування.

БЛИЗНЮКИ. 12 вересня ви зможете виявити свої таланти, яким не могли знайти застосування раніше. 13 вересня у Близнюків може статися сварка з кимось із друзів, що призведе до повного розриву стосунків. Середа – важкий в емоційному плані день. Справи йдуть повільно, а самопочуття надвечір погіршиться. Четвер обіцяє Близнюкам великий успіх у протилежної статі. Цей період принесе багато нових та цікавих зустрічей. У п’ятницю ви відчуєте приплив життєвої енергії. Є ймовірність просування кар’єрними сходами та отримання додаткових коштів. У вихідні обіцянки намагайтеся виконувати, інакше вам перестануть довіряти навіть близькі люди. Відкладіть побачення, знайомства будуть без продовження.

РАК. Понеділок буде наповнений звичайними турботами і справами. Не приймайте ділову пропозицію без ретельного аналізу; не подумавши. У вівторок імовірні вимушені зміни у професійній діяльності. Відмовтеся від обговорення важливих справ, підписання важливих паперів. Грошові витрати 14 вересня не принесуть користі. Найкраще зайнятися духовним самовдосконаленням. У четвер – п’ятницю особисте життя складається вдало і можна дозволити собі легковажні вчинки та романтичні сюрпризи для своєї половинки. У вихідні всі рішення будуть прийняті правильно, ви ніколи про них не пошкодуєте. У складних ситуаціях послухайте внутрішній голос. В спілкуванні з близькими може виникнути напруга та непорозуміння.

ЛЕВ. У понеділок приймати рішення доведеться у складних напружених умовах, але ви справитеся. Продовжуйте в тому ж дусі, і успіх буде на вашому боці. Доведеться переглянути плани на вівторок. Ділові поїздки не дадуть результату. Будьте обережнішими на дорозі. Відкладіть рішення юридичних справ. Всередині тижня велика можливість придбання нерухомості або переїзду в нову квартиру. У особистому житті також можливі зміни. У п’ятницю при вирішенні робочих питань будьте твердими та послідовними. У вихідні для Лева не буде перешкод ні в чому. Тільки не надумайте йти «по головах», люди цього не прощають. Якщо хочеться довести своє кохання, то візьміть до уваги вчинки, а не слова.

ДІВА. В понеділок емоційна напруга буде дуже високою і це може відбитися на здоров’ї у людей похилого віку або легко вразливих. У вівторок приймайте самостійні рішення без вислуховування рекомендацій. Всередині тижня можливі напади поганого настрою, апатія, загострення старих захворювань. Бажано сходити до лікаря. У відносинах все складається вдало. Варто поділитися з керівництвом своїми планами. Період складний для спілкування з колегами та діловими партнерами. Будьте стриманими та уважнішими з оточуючими. У вихідні з фінансами поводьтеся акуратніше, можете отримати збитки. Скуштувати щось нове зі страв ризикуйте лише в мізерній порції та свіже.

ТЕРЕЗИ. Ваша працездатність та інтуїція у понеділок дуже високі, і це допомагає досягти результатів. В особистому житті можливе розчарування. У вівторок чекайте на зміни в особистих відносинах. Може бути сварка через спільні фінанси або інші обов’язкові платежі: податки, кредит, аліменти. Всередині тижня плани змінюватимуться, і ви не зможете зробити все заплановане. Слід бути обережними, є можливість отримати травму. Не будьте занадто активними. Ця активність може мати руйнівний характер. 16 вересня слушний день для романтичних знайомств. Є шанс зустріти свою половинку та зав’язати серйозні стосунки. У вихідні події, що відбуваються в сім’ї або на роботі, викличуть у вас не зовсім позитивну реакцію. Взаємини явно не складатимуться.

СКОРПІОН. Початок тижня – вдалий для подорожей. Зміна обстановки та невеликий відпочинок підуть на користь і допоможуть розслабитись. Конфлікти та сварки з колегами й родичами негативно позначаться на самопочутті. Імовірні зриви домовленостей. Всередині тижня доведеться сконцентруватися і не відволікатися на події, що відбуваються навколо. 15 вересня Скорпіони надто емоційні і не можуть тверезо оцінити всі ризики. Виявіть дипломатичність та м’якість у спілкуванні. У п’ятницю приділіть час своїм близьким та друзям. У вихідні краще зайнятися рутинними щоденними справами, а важливі та великі проєкти відкласти на інші дні. Приділіть час своїм близьким та друзям.

СТРІЛЕЦЬ. У понеділок потрібно контролювати себе і не давати своїм емоціям брати гору при вирішенні питань. Щоб уникнути неприємних ситуацій, постарайтеся бути стриманішими. У вівторок в творчій та підприємницькій діяльності можливі збитки. З коханою людиною також ймовірна сварка через гроші. Всередині тижня можливі конфлікти та нерозуміння з боку оточуючих. Зберігайте дистанцію та будьте ввічливі. Використовуйте цей час для розвитку кар’єри. 16 вересня доведеться приймати рішення за інших та брати відповідальність на себе. Ви почуватиметеся впевненими та повними сил, але тягар влади іноді може бути важким. У вихідні навіть у плані розумової праці будьте обачнішими. Час, проведений із сім’єю, подарує приємні враження.

КОЗЕРІГ. Початок тижня найкраще провести на самоті, розібратися у своїх думках та бажаннях. Уникайте випадкових знайомств чи ризикованих вчинків. 14 – 15 вересня тверезо оцінюйте складність та доступність будь-яких справ. Легкість, що здається, може обернутися великими проблемами. Ділові питання відкладіть на інший час. П’ятниця – сприятлива для веселого проведення часу з друзями та коханими. Не йдіть на конфлікт у сім’ї, спробуйте згладити гострі кути і знайти компроміс. 17 – 18 вересня можна займатися лише тими справами, після яких залишається приємний післясмак. Йдеться про духовний стан, комфорт усередині себе. Не треба з ким попало ділитися своїми планами на майбутнє. Тримайте гроші на рахунку.

ВОДОЛІЙ. Понеділок вдалий для людей творчих і гуманітарних професій. Багато вдається, варто тільки знайти людину, яка зуміє перевести вашу працю в матеріальний прибуток. 13 вересня можуть активізуватися ваші таємні недоброзичливці, які розпускатимуть чутки або ще якось вам шкодитимуть. Всередині тижня чітке планування всіх справ та зустрічей допоможе почуватися комфортно психологічно та все встигнути вчасно. Здоров’я у цей час потребує особливої уваги. П’ятниця підходить для вечірки чи запрошення гостей. Водоліям сьогодні буде приємно провести вечір із близькими друзями чи родичами. У вихідні необов’язково бути розумним та успішним, головне – мудрість. Ось так думатиме Водолій і… правильно зробить. Навколо збереться чимало людей, можливо, торжество чи сімейні посиденьки. Новини здалеку вас не потішать.

РИБИ. Початок тижня для вас може обернутись підвищеною образливістю і близьким буде складно з вами спілкуватися. Будьте терпимішими і стриманішими, прислухайтеся до порад. Займіться своїм здоров’ям. Всередині тижня не варто вступати у непотрібні суперечки та намагатися переконати опонента у своїй правоті. Доведіть це практично. П’ятниця – спокійний та продуктивний день. Добре зайнятися саморозвитком, отримати нові навички чи знання. Розширення сфери діяльності та ділових інтересів піде вам на користь. У вихідні Рибам потрібно бути дуже уважними під час заповнення бланків, підписання документів. Чекайте відмінні звістки. Не виключено, що вам повернуть борги сторічної давності.