ГОРОСКОП

з 6.04.2020 по 12. 04. 2020 р.

ОВЕН (21.03-20.04). Ситуація буде складатися залежно від вашої працездатності та уміння ладити з колективом. Уникайте конфліктів. Краще не вживати ніяких рішучих дій. Залиште все на своїх місцях, а поки розберіться зі справами, що нагромадилися. Вихідні бажано присвятити відпочинку, не зашкодить і навчання чому-небудь новому й цікавому. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – субота.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Імовірна поява багатьох питань без відповіді. Щось важливе зміниться у вашому особистому житті, однак поки ви можете прийняти вірне рішення. Зараз краще промовчати, навіть якщо ви впевнені у своїй правоті. Візьміть паузу і просто подумайте. У вихідні не варто витрачати сили на сумніви та негативні думки. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ви зараз господар становища. Ваші бажання збуваються, робота спориться, приносить задоволення й прибуток. В особистому житті відбуваються приємні зміни. Удача на вашому боці. У вихідні ви відчуєте гармонію та щастя. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

РАК (22.06-23.07). Вам необхідно пам’ятати, що зайва впертість і прагнення домінувати приведе лише до сварок та конфліктів. Щоб набути впевненості у власних силах не обов’язково поспішати і метушитися. Не відволікайтеся, зосередьтеся на важливому, і все вийде. В особистому житті все складається вдало і благополучно. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

ЛЕВ (24.07-23.08). Робота просто бігає за вами, і якщо ви вчасно не увернетеся, то прийдеться працювати не тільки за себе, але й за того хлопця. Постарайтеся хоча б одержати задоволення від спілкування з колегами, які вас явно цінують. Краще нічого не відкладати на наступний день, зробіть усе тут і зараз. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – п’ятниця.

ДІВА (24.08-23.09). Постарайтеся не роздмухувати з мухи слона в сімейному житті та уникайте бурхливих переживань. На роботі, швидше за все, доведеться активно діяти незважаючи ні на що – навіть на те, що ваші дії порушать звичайний порядок речей. Оточуючі люди будуть настроєні до вас по-доброму й підтримають багато ваших ідей. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Вас може очікувати багато цікавих знайомств. Якісь з них виявляться навіть доленосними. Спробуйте поменше говорити й більше слухати. Не намагайтся все ставити з ніг на голову, ці раптові перетворення можуть викликати здивування в навколишніх. У вихідні, беручи участь у суперечках, намагайтеся зберігати нейтральну позицію. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Будь-яка робота буде вам під силу, вона, швидше за все, виявиться творчою і принесе солідний прибуток. Але вам потрібно дотримуватися певних правил: не варто поспішати, дотримуйтеся вичікувальної стратегії. Чекайте гарних новин і великих замовлень. Особисте життя вас теж порадує. Ви звільнитеся від відносин, що давно зжили себе. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). На вас може очікувати важлива розмова з начальством, ви явно заслужили заохочення і похвалу. Так що боятися не варто, але підготуватися слід. Більше спілкуйтеся з колегами й друзями. Можливі нові перспективні знайомства, які добряче допоможуть вам у майбутньому. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Робота почне приносити плоди. Вам необхідно звільнити себе від непотрібних зустрічей і контактів. Не варто витрачати багато часу на соцмережі або сайти знайомств. Менше суєти і побільше спокою. У вихідні налагодяться відносини з близькими людьми. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Свої плани та задуми краще зберігати в секреті, тоді буде більше шансів реалізувати їх. Зараз саме час робити кар’єру або відкривати свій бізнес. Ви будете успішні й затребувані. Однак деякі організаційні питання будуть вирішуватися з труднощами. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – п’ятниця.

РИБИ (20.02-20.03). Схоже, настав момент, коли варто щось у собі поміняти, відмовитися від стереотипів. Прислухайтеся до голосу інтуїції й остаточно вирішіть, у якому напрямку й з ким ви прагнете йти по життю далі. Вам доведеться реагувати на несподівані труднощі й діяти швидко. Не виключені сварки з близькими людьми на фінансовому ґрунті. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.