Екскурсія до військової частини

Учні Гольмянської та Немирівської шкіл днями побували в гостях у військовослужбовців Балтського гарнізону. Заступник командира роти з виховної роботи Олександр Бондарчук протягом години провів екскурсію для дітей по основних об’єктах військової частини, розповідаючи, як несуть службу військові. Школярі дізнались, як солдати тренуються, відпрацьовуючи елементи стройової та бойової підготовки, де і як відпочивають. Цікавою виявилась екскурсія й до пожежної та медичної частин, а також – до святая-святих – місця розташування військової техніки, яке охороняють наряди військових зі зброєю.
На завершення відбулася демонстрація відеороликів про історію військової частини та про волонтерів з Гольми, які доставляли допомогу нашим військовослужбовцям в зону АТО на Сході країни. Це були не тільки продукти харчування та інші необхідні речі, а й малюнки від гольмянських дітей. Серед тих, хто відвідав військову частину з екскурсією, були й автори цих малюнків: Марина Кифоренко, Віталій Садковський, Євгеній Грабан та інші.
Заступник директора Гольмянської школи з виховної роботи Галина Зоречкіна розповіла, що бажаючих відвідати військову частину було багато, але взяли тільки учнів випускного класу та тих, хто переміг у конкурсі малюнків, спеціально організованому з цього приводу.
– Поїздку ініціював фермер з Гольми Євгеній Кифоренко і ця пропозиція сподобалась: пів-школи поїхало! Наші військовослужбовці беруть участь в АТО. Батько учня восьмого класу Євгенія Грабана теж був там. Ми дуже вдячні за надану можливість привезти дітей до військових. Думаю, що такий момент патріотичного виховання замінить десятки інших заходів, які ми проводимо в школі з метою прищеплення любові до України, до наших захисників,- сказала вона.
Цікавою та корисною для дітей назвала екскурсію до військової частини і педагог-організатор Немирівської школи Наталя Недомовна:
– Дуже символічно, що така екскурсія відбулася напередодні Дня Гідності та Свободи. Наші діти також є патріотами України. Поїздка вийшла цікавою і повчальною. Я вже чула, що навіть серед дівчаток є бажаючі служити в армії.
Сам ініціатор заходу Євгеній Кифоренко у розмові зазначив, що поїздка дітей в Балту до військових стала можливою за підтримки міського голови Сергія Мазура.

  • Наш кор.
  • Leave a Reply