Електричка “Одеса- Балта” – лише до Затишшя, а водії з Балти «накатують» рейси

Карантинне послаблення у буквальному сенсі відкрило шляхи для тих регіонів, де вдалося подолати стрімке зростання випадків зараження на коронавірусну інфекцію. «Укрзалізниця» з 1 червня частково відкрила внутрішнє пасажирське сполучення. Та через неблагополучну епідеміологічну ситуацію сусідній Подільськ все ще залишається під забороною: місцеву залізничну станцію «оминають» поїзди. А електричка «Одеса-Балта» тепер курсує маршрутом «Одеса-Затишшя».

Не доїдеш до Подільська й автобусом. Але з Балти й назад курсують автобуси в інших напрямках. Люди тепер можуть дістатися до навколишніх сіл, інших районних центрів Одещини й до самої Одеси.
Маршрут «Балта-Одеса» відкрито з 24 травня. Про це розповів водій автобуса Сергій Моргунов.
— Пасажири в автобусі лише на сидячих місцях, всі – в масках, і водій, як бачите, теж, – сказав він.
За словами Сергія, бажаючих їхати – небагато, тому «навіть на солярку не назбирує». Але жодного рейсу не відмінено і вартість проїзду залишилась на тому ж рівні.

— Нам потрібно «накатувати» рейси, аби люди знову звикали до них. Без цього не можна,- пояснив С. Моргунов. (Далі – на 4-й стор.)

Весь період заборони автобусних рейсів через карантин він перебував удома «за власний рахунок». Все, що заробив, встигли витратити. Тож гроші, звичайно, потрібні, але й за роботою скучив.

У день нашої розмови, 31 травня, Сергій Моргунов відправлявся у свій п’ятий рейс після карантину. На моє запитання, чим відрізняються теперішні поїздки від докарантинних, відповів, що майже нічим. Ось тільки в Одесі людей поменшало на вулицях та «як і в Балті, якщо один з десяти перехожих йде у масці, то й добре».

СТАТИСТИКА щодо епідемічної ситуації в регіоні від голови облдержадміністрації Максима Куцого: маємо вже 324 вилікуваних особи. В Подільському районі одужало 174 хворих (з 424 пацієнтів), в Одесі — 87 (з 226 пацієнтів), в Біляївському районі — 25 (з 73 пацієнтів).

Загальна кількість осіб із діагнозом коронавірусна інфекція на Одещині становить 919, а фактично наявних хворих з урахуванням одужавших – 595 пацієнтів.

На території Балтщини станом на 2 червня кількість виявлених випадків COVID-19 становить 25. За інформацією Балтської міської ради станом на 3 червня 2020 року за попередню добу отримано відповіді на ПЛР-тести – 40: всі негативні. Очікуються результати – 178.

 

Leave a Reply