Еллісон Хансен: «Я пишу це не для того, щоб мені співчували»

Еллісон Хансен, волонтерка Корпусу Миру США в Україні, яка майже рік допомагає вчителям Балтської школи №2-гімназії навчати дітей англійської мови, залишилась без будинку у себе на батьківщині. На щастя, рідні не постраждали, але оселю і все, що в ній було, знищила лісова пожежа, яка виникла в Mayaro, California. З цього приводу дівчина написала хвилююче звернення на своїй сторінці в Фейсбуці. У ньому – справжня любов до природи, навколишнього середовища та заклик до людей – слова, що не можуть залишити байдужим нікого:

«Це останнє фото будинку, де я провела дитинство, яке я зробила. Це те місце, де я ловила ящурів влітку, плавала з собаками і боролася за пульт управління телевізором з моєю сестрою… Сьогодні я дізналася про те, що він згорів дотла під час пожежі. Не залишилось нічого, що у мене було. Моя машина знищена, мого улюбленого різдвяного светра вже немає. І я більше ніколи не буду спати під своїми улюбленими ковдрами. Все це було тим, що я вважала дуже незручним, аби брати з собою в Україну через їх грошову чи сентиментальну цінність.

Я пишу це не для того, щоб мені співчували. Я впевнена, що вам не байдуже, що оточена прекрасними людьми, які прагнуть допомогти. На жаль, тепер я не хочу про це говорити, бо занадто хвилююся з цього приводу. Дуже складно, перебуваючи в іншій країні, не мати можливості щось зробити. Якщо ви справді хочете допомогти замість того, аби простягати мені руку допомоги, будь ласка, зробіть наступне:
1. Скорочуйте, використовуйте повторно, переробляйте енергію. Глобальне потепління має величезний вплив на природні катаклізми. Застосування мінімалізму також є чудовим способом допомогти навколишньому середовищу, водночас скорочуючи ваші витрати. Я пам’ятаю практично всі речі в своїй кімнаті, бо вони були дуже важливі для мене.
2. Пожертвуйте Червоному Хресту, аби допомогти сім’ям, яким не так поталанило, як моїй сім’ї , зателефонувавши 1-800- RED-CROSS або написавши «RED-CROSS» на номер 90999, ви зможете зробити пожертву у розмірі 10 доларів США.
3. Дотримуйтесь пожежної безпеки. Як говорить відомий Ведміль Смокі (талісман служби лісу США – Вікіпедія): «Тільки ви можете попередити лісові пожежі». Якщо ви все ще хочете мені чимось допомогти, можете прислати мені фото ваших домашніх улюбленців або порекомендуйте книги для читання». >Переклад з англійської Наталі ГОРБУНОВОЇ.i>

Leave a Reply