Життя громади: як справи на соціальних об’єктах?

ПАСАТ.
Замінили старий дах

  Будівля сільського клубу нарешті розпрощалася зі старим дахом. Безумовно, оновлена покрівля збереже загальний стан культурної споруди, який покращать подальші ремонтні роботи.

  ПЕРЕЙМА.
  Школа дивиться на світ сяючими «очима»

Старі вікна в Переймівській школі вчасно і якісно замінені на новенькі – сучасні, енергозберігаючі.
Осінні й зимові холоди тепер не стануть на заваді нормальному функціонуванню навчального закладу.

БАЛТА.
Вперше медпункт поповнився ліками

  Балтська міська територіальна громада дбає про здоров,я дітей та працівників НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст.ім О.Гончара-ліцей.» Вперше за багато років до медичного пункту навчального закладу надійшли всі необхідні ліки і приладдя для надання першої медичної допомоги.

  За сприяння Балтської міської територіальної громади і, зокрема, міського голови С.С. Мазура, повним ходом йдуть будівельні та ремонтні роботи з благоустрою школи і її території. Повністю замінено старі вікна та п’ять дверей на нові сучасні. В спортивній залі, крім вікон, з’явилися захисні решітки.З фасадної частини закладу встановлюється паркан. На подвір’ї прокладаються нові тротуарні доріжки. На стадії завершення реконструкція танцювального комплексу.

  БЕНДЗАРІ.
  Настав час перемін

В Бендзарівській загальноосвітнй школі І-ІІІ ступенів активно ведуться ремонтні роботи . Повністю замінено систему опалення (батареї та труби), вікна і двері, триває поточний ремонт їдальні.

САРАЖИНКА.
Ремонт ФАПу – спільними зусиллями

  Триває внутрішній ремонт приміщення Саражинського ФАПу. Всі матеріали для цього закуплено за бюджетні кошти. Наразі замінено частину вікон та дверей на енергозберігаючі. Тепер завозиться пісок для цементування підлоги коридору. Спонсорську допомогу в проведенні ремонту коштами і транспортом надають керівництво ТОВ “Саражинка” , ФГ “Перейма” та житель села Іван Вікторович Корж.

Leave a Reply