Затверджено Генплан міста і надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою для відведення земділянки на будівництво нових очисних споруд

Новий проект Генплану міста Балти, який отримав схвалення державної будівельної експертизи, затверджено на позачерговому засіданні сесії міської ради, що відбулася 6 серпня. Цим документом, робота над яким тривала протягом шести років, передбачено розвиток міста на чверть століття, в тому числі – розширення території, будівництво окружної дороги задля зменшення транспортного та екологічного навантаження на міські вулиці.
Коментуючи подію, очільник Балтської ОТГ Сергій Мазур назвав затвердження Генерального плану міста історичним рішенням та додав, що затвердження Генплану села Білиного планується найближчим часом (закінчуються погоджувальні процеси).
За словами першого заступника міського голови Едуарда Рабіновича, тепер фактичну забудову міста приведено до документальної межі, визначеної Генеральним планом. Зокрема, до міста приєднано житлове містечко біля колишнього молочноконсервного комбінату, територію центральної районної лікарні тощо.
На сесії також внесено зміни та доповнення до бюджету об’єднаної територіальної громади, надано дозвіл відділу культури та туризму на передачу в оренду приміщень на територіях сіл громади для розміщення відділень поштового зв’язку. Своїм рішенням депутати розпорядились іншою комунальною власністю та земельними ресурсами міськради, включивши земельні ділянки сільськогосподарського призначення, право оренди на які підлягає продажу на земельних торгах (аукціоні) до відповідного Переліку, та надали дозвіл на розроблення проекту землеустрою для відведення земельної ділянки під нове будівництво каналізаційних очисних споруд в м. Балта.

Leave a Reply