ЗМАГАЮТЬСЯ ЮНІ ДЖУРИ

Завершується черговий навчальний рік в школах України. Готуються до звітів учні 4,9, 11 класів про свої надбання в засвоєнні навчальних програм, хвилюються вчителі та батьки. Не стоять осторонь і гуртківці в школах та позашкільних закладах. Серед них і члени гуртків патріотичного виховання. Саме вони стали учасниками І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що відбулася 18-20 травня на базі ТОТ «Харитинівка». Юні джури з Березівської та балтських міських шкіл вели боротьбу за участь в ІІ турі гри, яка пройде в червні на території Білгород-Дністровського району.

В ході змагань з різних видів гри юні джури показали вправність, витривалість, фізичну загартованість, кмітливість. Програма гри багатогранна: конкурси – «Впоряд» (огляд строю і пісні), «Стрільба» (із пневматичної гвинтівки), «Туристсько-спортивна смуга перешкод», «Рятівник» (надання першої долікарської допомоги), «Бівак» (таборування), «Ватра» (тема «Слава героям»); інтелектуальна гра-вікторина «Відун», конкурс звітів «Добра справа».

Підготовка до фіналу гри потребує постійного тренування, засвоєння матеріалів з історії козацтва, України, українського війська, участь у проведенні волонтерських, патріотичних заходів. Тільки це може привести рої до перемоги. І ця перемога прийшла до членів рою «Нічні кажани» НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. О.Гончара-ліцей». Ройовий Микола Бабій, члени рою Максим Перепелиця, Наташа Гандрабура, Олександра Мостова, Олександр Бламар, Володимир Добровольський, Віктор Гончарук, Олександр Паламарчук довели, що вони – найсильніші, найспритніші і найкраще володіють туристськими навиками.

Друге місце в грі посіли члени рою Березівської школи, а на третьому – джури НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназія».

З учасниками гри зустрівся міський голова Сергій Мазур. Відбулася ділова розмова, яка сприятиме поширенню гри на всі шкільні колективи ОТГ.
Головний суддя гри
Петро Ткач.

Leave a Reply