ЗІРКИ ГУМОРУ – В БАЛТІ

Проїздом через балтський «Версаль» у нашому місті побувала команда-переможниця Чемпіонату України з гумору «Ліга сміху», яка має загадкову назву «Загорецька Людмила Степанівна».

Свій шлях до «гумористичного дна» «Загорецька» починала з участі в різних західноукраїнських лігах КВК. Вперше команда гучно заявила про себе вже через рік після створення. Четвірка в складі Олександра Лопушанського, Віктора Розового, Святослава Антіпова та Андрія Лазарця дійшла до фіналу Львівської ліги КВК «Європа». Незважаючи на те, що команда посіла останнє місце в фіналі, «Загорецьку Людмилу Степанівну» назвали головним відкриттям сезону.

Під наставництвом Юрія Горбунова «Загорецька Людмила Степанівна» вийшла однією з двох команд-переможниць третього сезону чемпіонату з гумору, який став для хлопців тріумфальним, адже вони виграли головну лігу.

І хоча про «Загорецьку Людмилу Степанівну» багато хто дізнався завдяки «Лізі Сміху», однак Віктор Розовий та Святослав Антіпов – далеко не новачки серед коміків. Одразу розкриємо інтригу: реальної Загорецької Людмили Степанівни не існує, тому назва, як і сам гумор львів’ян, не банальні.

Використано інформацію
з сайту «Львівської політехніки»
Фото – Нікити Комара.

Leave a Reply