Карантин. Розрив у соціальній дистанції ліквідовано

ОСКІЛЬКИ люди, які належать до груп ризику, залишаються вдома через карантинні заходи, непомітні загалу волонтери міської ради за кожним дзвінком спішать на допомогу, задовольняючи їхні потреби.

Це Павло Філоненко та Олександр Горожанкін – спеціалісти різних підрозділів міськради, котрі, окрім виконання своїх прямих обов’язків, взялися й за волонтерство.

Доброзичливу посмішку Павла Філоненка можна побачити й через маску:

— У селах є свої волонтери, а в місті я та Олександр Горожанкін приймаємо замовлення і виконуємо їх. Сплачуємо за комунальні послуги, купуємо продукти харчування, ліки, доставляємо документи до соціальних служб тощо. Зв’язуємось телефоном , якщо потрібна невелика сума, то купуємо все за власний кошт, а потім надаємо чеки і нам гроші повертають. Якщо передбачаються більші витрати, то спочатку їдемо за вказаною адресою (транспортом та пальним забезпечує міська рада), беремо гроші і виконуємо замовлення. Приміром, у однієї людини похилого віку вийшла з ладу електроплитка. Ми взяли кошти, поїхали в магазин, придбали нову і з усіма документами доставили замовникові. Намагаємось догоджати, щоб люди були задоволені й впевнені, що при потребі вони отримають допомогу. Мені приємно, що можу це робити.

За словами головного спеціаліста відділу охорони здоров’я та соціального захисту міськради Світлани Томіної, на гарячу лінію міської ради впродовж карантину надходило до двадцяти дзвінків на день. Після послаблення заходів їх, щоправда, поменшало. Телефонують з різних питань, в тому числі й з проханням про допомогу. В основному – люди похилого віку, у яких діти знаходяться за межами Балти, а вони належать до групи ризику. Під час карантину виявлено кілька людей, які потребують постійної допомоги, це питання було вирішено.

Leave a Reply