КВІТУЙ, СЛАВНА  БАЛТО, НА ДОЛЮ БАГАТА!

ДО ОЧОЛЮВАНОГО мною мікрорайону входить кілька вулиць. Виділяється серед них своєю протяжністю і впорядкованістю вулиця Садова. Відколи оновлено тут асфальтове покриття – її просто не впізнати, вулиця повністю відповідає колись давно даній, а тепер поверненій, назві. Ви не побачите тут обабіч дороги бур’янів чи куп будівельних матеріалів. Прикрашають територію декоративні дерева та різнобарв’я квітів.

 Кожен двір по – своєму гарний. Своєчасно скошують бур’яни комунальники. Все цвіте, зеленіє, радує душу. Ось в будинках №4 та №6 по кілька квартир. Їхні мешканці дружно дбають про порядок на подвір’ях, вирощують квіти й на прилеглій території вулиці.

 Не можна очей відірвати від червоних дерев біля будинку № 54-а, посаджених Олегом Алієвим. Розкішні квіти і троянди прикрашають садиби та прилеглу до них територію Валентини Лозінської (№11), Володимира Скрипника (№40), Наталії Бонк (№ 66-а), Лідії Чубар (№68), Олени та Олександра Нечипоруків (№70-а), Олександра Гужанського (№76), Олександри Главацької (№76), голови вуличного комітету цієї вулиці Бориса Євтодія (76-а), сім’ї Каташинських, де встановлено стовпчики- відображувачі, та інших.

 Змінили своє обличчя недавно асфальтовані вулиці Зої Космодем’янської, Пушкінської та Островського (голова вуличного комітету Галина Майстер). Серед найкращих хочу назвати оселі Людмили Бузовської (Островського, №18-а), Клавдії Флоринської (Островського, №29).

 

 

 

 

Вражає красою квіткове розмаїття біля будинку № 36 по вулиці Зої Космодем’янської й криниця на вулиці поруч з ним, облаштована Світланою і Миколою Краснопольськими та їхніми дружними сусідами. Є тут дубовий столик і стільці, піднавіс та навіть м’які іграшки. Невимовна краса навколо будинку і городу жительки вулиці Пушкінської, №54, Зінаїди Мошняги. Іменини Балти всі мешканці зустрічають гідно.

 

 

 

 Тож хочу привітати жителів свого мікрорайону та всіх балтян з Днем міста. Бажаю многая літа, щоб обличчя завжди озаряли усмішки, крокував поруч з вами успіх, в серцях жили кохання і любов до прекрасного. Адже від кожного з нас залежить, чи буде древня Балта молодою, красивою, квітучою північною столицею області, багатою на долю, чи стане привабливою для наших дітей, онуків та туристів. З іменинами міста будьмо здорові!

 

 

Ганна ДУМІК,  голова мікрорайону №4 

Leave a Reply