Концерт Солідарності з Україною у Дрездені зібрав 20 тисяч євро. Серед ініціаторів його проведення – джазова співачка, композитор та аранжувальник з Балти Катерина Кравченко

8 березня у Дрездені відбувся концерт солідарності з Україною, під час якого зібрано 20000 тисяч євро пожертвувань. З них 8000 євро були зібрані у скриньках для пожертвувань, встановлених у театрі. Але живі та щедрі пожертвування також були зроблені онлайн, повідомляє Staatsschauspiel.

«Той факт, що концертна зала була заповнена до останнього місця та була зібрана така надзвичайно висока сума, свідчить про величезну солідарність міського товариства Дрездена з Україною», – пояснив Матіас Андерсон, керуючий директор Асоціації arche noVa.

Концерт представив усю різноманітність української музики – від класичної до старовинних українських народних пісень, музики народів світу та джазу. Крім артистів з України, у програмі також взяли участь студенти Дрезденської музичної академії, Дрезденського державного театру, опери Земпера та Саксонського державного оркестру Дрездена.

Ініціаторами та організаторами благодійного концерту стали студенти Дрезденської музичної академії: балтянка Катерина Кравченко зі своїми друзями-музикантами з Німеччини, Росії та Польщі.

Отримані кошти перевели у фонд підтримки української армії через посередництво дрезденської Асоціації arche noVa, яка вже кілька років співпрацює з партнерами на сході України.

Leave a Reply