КОРОТКІ НОВИНИ

БАЛТА

Позавчора у ВНКЗ “Балтськe пeдагогічнe училищe” стартував буккроссінг. Це міжнародний рух безкоштовного обміну книгами чи, як кажуть буккросери, “звільнення” книжок. Тобто учасник акції, прочитавши книгу, залишає її у громадському місці (парку, кафе, транспорті), щоб хтось інший міг її прочитати. Його організаторами стали студeнти 21-ї групи. Поруч з бібліотекою закладу облаштовано місцe, дe кожен бажаючий може взяти і прочитати книгу, яка сподобалась. Натомість залишити свою. Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці викладач педагогічного училища Віра Лисенко, яка запросила студeнтів і працівників закладу стати учасниками буккроссінгу!

***

У День міста об’єднана територіальна громада поповнилася ще двома жителями, точніше, мешканками. Мам новонароджених двох дівчаток- Анастасію Садковську з с.Бендзарі (дівчинка – 3,6 кг, 53 см) та Євгенію Волошину з Коритного, у якої це були десяті! пологи (дівчинка – 2,9 кг, 50 см.) в Балтському пологовому відділенні привітали представники міської влади, вручили квіти та подарунки для маляток.

***

За активну громадську позицію, патріотизм, доброчинність, вагомий внесок у підтримку військовослужбовців Збройних Сил України та з нагоди Дня міста голова Балтської районної ради Олексій Пантілєєв нагородив Почесною відзнакою волонтерів – матір загиблого захисника України, добровольця, учасника Революції Гідності Юрія Базги Тетяну Спрейс та лікаря КП “Балтська центральна районна лікарня”, члена правління ГО «Горлиця» Марію Дашковську. Відзнаку також отримала ветеран Другої світової війни Євдокія Логач.

***

Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан подарував Балті оберіг – ляльку-мотанку. Він високо оцінив внесок керівництва ОТГ у запровадження реформ, що дозволяє міському голові представляти досягнення України на міжнародному рівні. Водночас Олександр Слобожан запевнив, що Асоціація міст є надійним партнером Балтської міської ради.

Leave a Reply