КОРОТКІ НОВИНИ

КОДИМА

Василя Варшавського ( команда «Динамо» м.Кодима») визнано одним з кращих гравців першого чемпіонату м.Балти з міні-футболу.

   Разом з ним кращими гравцями є Олександр Погойдаш (ФК “Нібулон” с.Бендзарі), Павло Гаєвський (“Фортеця” м.Балта).

“Динамо” з  м.Кодима посіла друге місце у чемпіонаті з міні-футболу (4+1)️. Перше – ФК “Нібулон” с.Бендзарі; ІІІ місце у “Фортеці” м.Балта.

(фото)

——————–

Кодимські діти написали на імпровізованій планеті свої побажання щодо збереження миру, декламували вірші, виготовляли голубів у техніці оригамі, малювали малюнки і долучилися до флешмобу «Ми за мир». Все це – з нагоди Всесвітнього Дня миру. Захід організував Центр дитячої та юнацької творчості. Дітям розповіли про історію виникнення свята, першу символічну Ходу Миру, показали тематичні відеоролики.

———–

У районному дитячому інтелектуальному турнірі гри «Що?Де?Коли?», організованому в Кодимі, брали участь три команди. Перемогли інтелектуали  опорного закладу Кодимського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ».Команда візьме участь  у відбірковій грі в смт.Саврань.

————-

Колектив Кодимського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” відзначив   День Партизанської Слави велопробігом пам’ятними місцями Кодими.

   Колона  старшокласників та  педагогів школи вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів. 88D2[[�/��

Leave a Reply