КРІЗЬ ВІЙНУ ТА ЕКСПЕРИМЕНТИ — ДО ВАС

Дорогі читачі!

МИ З ВАМИ минулого року пережили реформу в «Укрпошті», через яку по всій країні доставка преси була незадовільною. Передплатники нервували, редакції «воювали» з керівництвом на різних рівнях, тиражі тим часом падали. А тут – війна.

В березні наші читачі телефонували й запитували: чому нам не носять газету?

— Бо війна… Немає можливості випускати. Запрацюють друкарня, поштарі – відновимо роботу. А поки що оперативну інформацію розміщуємо на своєму сайті, в Фейсбуці…

В соцмережах наші матеріали на той час читали понад шість тисяч людей. Але ніщо не замінить «живого» спілкування з газетою, за яким сумували люди.

Тож, як тільки дізнались, що запрацювала друкарня у Вінниці – запропонували колегам з «Народної трибуни» випустити разом спецвипуск. Все вийшло експромтом: у неділю до пізньої ніченьки верстали, у понеділок 14 березня продовжили і по обіді відправили в друк. Все для того, щоб 18-го березня газету отримали читачі обох видань. «Проба пера» пройшла успішно, хоча спецвипуск був доставлений пізніше, ніж очікували. Але ми не нарікали: війна. Зате у точках продажу, аби нагадати про себе чималій читацькій аудиторії, яка купувала «ВІ», спецвипуск роздали безкоштовно. На жаль, дізналися, що через подорожчання паперу (раніше завозився з росії та білорусі) зросли й наші витрати на друк. Тож разом з трибунівцями вирішили наступний випуск спільної газети зробити у квітні. Але час вніс свої корективи: «Народна трибуна» цього разу віддрукувалась спільно з «Вістями Кодимщини». Ми раді, що наша «новація» знайшла продовження і її підхопили колеги з інших колишніх «районок». А ми на початку квітня, серед перших у державі, налагодили регулярний, щотижневий випуск «ВІ». Щоправда тепер, аби зекономити витрати, експериментували з форматом, хотілося вмістити побільше важливої інформації на чотирьох подовжених шпальтах. Однак читачі почали вносити корективи, їм хотілося, аби, як і раніше, ми публікували невигадані історії, кросворди, поради, анекдоти… Ми погодились: це заспокоює людей, трохи піднімає настрій.

Дякувати Богу й Збройним Силам України, на території області не ведуться активні бойові дії. Проте поштовики з перебоями доставляють пресу, в тому числі «Ваш інтерес». Бо, на жаль, керівництво «Укрпошти» відправляє «по черзі» у вимушені відпустки працівників відділень.

І все ж оголошено передплату на друге півріччя. Далеко не всі газети країни подовжили договір на її проведення. Ми порахували й ризикнули продовжити. Бо з оптимізмом дивимося у майбутнє. Віримо в Перемогу, віримо, що пошта, нарешті, стане нашим надійним партнером і своєчасно доставлятиме газету. Залишається, аби повірили в це ви, наші дорогі читачі, й здійснили передплату.

Справжні друзі один одного в біді не лишають. Так, ми змушені трохи підняти ціну, бо все дуже подорожчало. Інакше як вижити? Ми заробляємо своєю працею, не сподіваючись на спонсорство. Тож не можемо назвати жодного прізвища керівників фермерських чи інших господарств, які б передплачували «Ваш інтерес» для своїх працівників, як це практикують редакції деяких газет.
Ми залежні від вас, від вашої вірності та відданості виданню, від бажання читати доброякісну інформаційну продукцію. Не сприймайте наше звернення як плач, але саме ваша фінансова підтримка у вигляді передплати сприятиме збереженню тижневика, який приходить у ваш дім з любов’ю майже вісімнадцять років. Чекаємо й ваших оголошень, реклами, вітань, пропозицій. Купуйте газету у наших розповсюджувачів на ринку, в «Адміралі», «Транзиті», в інших торговельних точках міста й Піщаної, в газетних кіосках.

З великою повагою до вас та вірою в близьку Перемогу, редакція «Вашого інтересу»

Leave a Reply