Куяльницька ОТГ – перші рішення

Відбулося перше пленарне засідання Куяльницької сільської ОТГ, під час якого оголошено результати виборів депутатів та голови (з шести кандидатів на посаду обрано Сергія Паламарчука). Новообрані депутати також визначилися з секретарем ради, обравши більшістю голосів Тетяну Костюк.
Утворено постійні комісії, затверджено структуру сільської ради та її виконавчих органів. Виконання обов’язків старост тимчасово покладено на сільських голів, які здійснювали свою діяльність до об’єднання. Структуру Куяльницької сільської ради та її виконавчих органів затверджено у загальній чисельності 89 осіб. Створено відділ економіки та інвестицій, відділ з питань агропромислового комплексу та земельних відносин (в тому числі землевпорядники та головний спеціаліст з питань тваринництва), відділ з питань комунальної власності, будівництва, благоустрою та розвитку інфраструктури, сектор сім’ї, молоді та спорту, відділ освіти, сектор охорони здоров’я та соціальної політики, відділ розвитку культури і туризму та інші.
Слід зазначити, що голова має відтепер тільки одного заступника – з економічних питань. Обрано також керуючого справами виконавчого комітету Куяльницької сільської ради.

Leave a Reply