Максим Марченко з робочим візитом відвідав Роздільнянський та Подільський райони

Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко з робочим візитом відвідав Роздільнянський та Подільський райони, де спільно з головами районних військових адміністрації Сергієм Приходьком та Михайлом Лазаренком перевірив готовність фортифікаційних споруд та оборонних рубежів на кордоні із Придністров’ям.
«На кордоні Одеської області не має бути жодного слабкого місця – це питання безпеки не лише нашого регіону і в цілому національної безпеки України. Бо державний кордон – це перший рубіж, на якому ми маємо бути максимально ефективними» – наголосив Начальник Одеської ОВА.
Тому Максим Марченко дав доручення зробити все необхідне, щоб кордони Одещини були модернізовані, забезпечені всіма технічними та інформаційними інструментами для захисту від ворога.
Окрім цього Начальник Одеської обласної військової адміністрації відвідав Подільський прикордонний загін та місцевий батальйон територіальної оборони.
Також керівник області оглянув сучасну школу в селі Ставрове, яка отримала нове життя в рамках реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво».
«Дякую керівництву компанії та усьому трудовому колективу за те, що працюєте в умовах воєнного стану і за ваше бажання бути корисними для країни. Я переконався, що у вас є професійні майстри і працює сучасне обладнання, тож і одяг, і форма, яку ви шиєте відповідає всім стандартам» – сказав Максим Марченко відвідавши на завершення візиту до Подільського району Балтську швейну фабрику.

Leave a Reply