«Населення росії готове виправдати будь-які воєнні злочини», – Сергій Томіленко

Росіянам простіше виправдати пропаганду, ніж визнати достовірну інформацію. Це – наслідки багаторічної політики влади російської федерації. Якими б вагомими аргументами не була підтверджена правда, росіяни розуміють, що вона для них небезпечна. Таку думку в ефірі телеканалу «ДОМ» висловив голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

«Їм простіше дотримуватися офіційної ідеології і йти далі. Це дуже страшна ситуація. Фактично, таке населення буде готове виправдати будь-які воєнні злочини, будь-яку людиноненависницьку тактику і результати. З таким підходом можна виправдати і застосування хімічної зброї, і атомну війну», – зазначив Сергій Томіленко.

Путінський режим та його команда всіляко промивали мізки суспільству, боролися з будь-якою альтернативною думкою, відтак, у росіян відсутня здатність критичного медіаспоживання.

«Пропагандисти в росії – це інформаційні терористи. А інформація, яку вони упаковують у фейки – як інформаційні снаряди. Вони покликані живити ненависть до українців. І стадія інформаційного контролю з боку влади вже зайшла настільки далеко, що аудиторія готова сприймати і не протестувати проти будь-яких вигадок», – коментує голова НСЖУ.

Саме розуміння того, що поруч із Україною існують люди, які готові виправдовувати злочини, – страшне. Якоїсь межі, яка б зупинила більшість росіян у їх готовності виправдовувати зло, немає.

«Звісно, є бажання достукатися, є ілюзії, що в росіян ще є залишки людяності, але ми бачимо, що ці відчуття там витравлені. Якщо у нас загибель однієї невинної душі – це національне горе, то там рідні навіть не плачуть за загиблими синами чи братами. Тому, імовірно, більше емоцій у них викликатимуть порожні полиці. Хоч якимись засобами їх треба виводити із зони комфорту», – зазначив Сергій Томіленко.

https://nsju.org/novini/naselennya-rosiyi-gotove-vypravdaty-bud-yaki-voyenni-zlochyny-sergij-tomilenko/

Leave a Reply