На Балтщині – Всеукраїнський тиждень права

З метою підвищення рівня правової культури та освіти населення у нашому районі вже традиційно проводиться Всеукраїнський тиждень права. В його рамках з 10 грудня проходять різноманітні й змістовні правоосвітні заходи.
Заступником начальника сектору превенції Людмилою Буберенко , ст.інспектором ювенальної превенції Владиславом Андрюшковим та інспектором Юліанною Крисько здійснено цілу низку правоосвітніх заходів у навчальних закладах. Лекції, бесіди,”круглі столи», перегляд фільмів та правові дискусії – такими методами намагаються поліцейські привернути увагу дітей до необхідності здобуття правових знань та формування у них поваги до Закону. Вказані правоосвітні заходи проведено у більшості навчальних закладів району з виїздом у найвіддаленіші населені пункти.
Зокрема, в Піщанській школі-інтернаті, Піщанській ЗОШ-ДНЗ, Білинській ЗОШ , батьківські збори спільно з учнями в ЗОШ району, лекторій з учнями Балтського ПТАУ, де за участі співробітників поліції та організаційної підтримки дирекцій навчальних закладів проведено цікаві бесіди, лекції, а також переглянуто фільми на правову тематику. Підсумовуючи вищенаведене, доходимо висновку, що цьогоріч традиційний Всеукраїнський тиждень права в районі проведено на високому рівні.

  • Сектор превенції Балтського відділу поліції
  • Leave a Reply