На карантині

Станом на 1 липня на території Балтських ОТГ та району підтверджено 113 випадків захворювання на COVID-19. З них 76 – в Балтському психоневрологічному будинку-інтернаті (35- працівників та 41 пацієнт). Окрім Балти, зокрема, є випадки у селах: 3 – в Сінному, в Миронах та Переймі – по 2, в Білиному і Коритному – по 1 випадку. Всього по Одещині зафіксовано 1696 хворих на COVID-19.

За два місяці карантину в Балтській міській багатопрофільній лікарні, за інформацією керівництва закладу, зроблено 200 складних хірургічних операцій та прийнято понад 100 пологів. Обслуговувались ургентні хворі не тільки з Балтщини, а й з Подільщини, Кодимщини, Окнянщини, Савранщини тощо. На жаль, коштів на фінансування лікарні не вистачає, тому керівництво закладу сподівається на підтримку з обласного бюджету та НСЗУ, зокрема, на те, що будуть переглянуті ставки за проліковані випадки (документи вже надіслано у відповідні інстанції). З 26 червня усіх пацієнтів з найменшою підозрою на COVID-19 відправляють до опорного медзакладу в Подільську.

На позачерговому засіданні комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Балтських райдержадміністрації та міської ради від 25 червня 2020 року прийнято рішення тимчасово заборонити відвідування закладів дошкільної освіти всіх форм власності.

За інформацією Балтської міськради.

Leave a Reply