НА СЕСІЇ РАЙРАДИ ПЕРЕВАЖАЛИ ЗВІТИ…

Чергова тридцять восьма сесія районної ради розпочалася зі звітів очільників постійних депутатських комісій Едуарда Рабіновича , Петра Лазаренка, Ірини Балагули , Ігоря Зайця та голови районної ради Олексія Пантілєєва про діяльність за 2018 рік. Вперше за два роки прозвітував перед депутатами голова райдержадміністрації Роман Кацмаза. Після жвавого обговорення звіти прийнято до уваги.

Крім того, народні обранці заслухали звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік, внесли зміни і доповнення до бюджету району на 2019-й та затвердили Програму соціально-економічного і культурного розвитку району на 2019 рік.

Більшість з 23 питань порядку денного не потребували обговорення на сесії, адже були попередньо розглянуті й схвалені депутатськими комісіями. Зокрема, це стосувалося внесення змін та доповнень до районних програм – «Культура Балтщини на 2019 рік» та цільової Програми соціальної підтримки населення на 2016 – 2017 роки «Захист і турбота», затвердження Статуту КУ «Балтський районний центр закладів культури».

Низку рішень прийнято стосовно питань управління комунальною власністю громади району. Серед них – ТОВ «Друкований та радіомовний засіб масової інформації «Народна трибуна» надано в оренду приміщення, в якому знаходиться редакція , на 15 років на пільгових умовах (з розміром орендної плати, встановленим для бюджетних організацій). А зі спільної власності територіальних громад району до комунальної власності Балтської об’єднаної територіальної громади передано Волов’янську та Новопольську сільські бібліотеки, Волов’янський клуб та Новопольський будинок культури.

Депутати також взяли до уваги низку звітів. Серед них –звіти про виконання «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Балтського району на 2018 рік» та про роботу районної централізованої бібліотечної системи.

Рішенням сесії знову призначено Олександру Горбаченко керівником КУ «Балтський районний центр закладів культури» та Олену Мельничук – керівником КУ «Балтський районний центр з обслуговування закладів освіти» терміном на 2 роки.

Leave a Reply