Нездоланна воля до перемоги

Вперше в нашому місті відбулася відкрита спартакіада Балтської територіальної громади з рекреаційних видів спорту. Захід пройшов у міській школі №2-гімназії. Його учасників привітали заступник міського голови Валерій Желіховський, головний спеціаліст з питань сім’ї, молоді та спорту Катерина Носульчак, голова ГО «Балтська районна організація осіб з інвалідністю» Надія Лєнц та головний суддя змагань, Новопольський сільський голова Анатолій Снігур.
У спартакіаді взяли участь люди з обмеженими фізичними можливостями з Новополя, Волового, Крижовліна, Пужайкового, Піщаної (в тому числі – 8 вихованців Піщанського інтернату), Лісничівки, Сінного, Білиного, Плоского та Балти. Учасниками спартакіади також стали члени організації осіб з інвалідністю з Кодими та Роздільної. Їх гостинно зустрічали господарі з врученням короваїв.
Змагалися з шести видів спорту: джаколо, кульбутто, кеглів, кидання кілець, дартсу та бочче. Суддями змагань були студенти Балтського педагогічного училища – майбутні вчителі фізкультури.
На видному місці висів плакат зі словами Брюса Лі: «Не важливо, як повільно ти пересуваєшся, головне – ти не зупиняєшся!». Вони якнайкраще відповідали спортивному духові, що витав навколо. Тут, звичайно ж, відчувався дух змагань, але, дивовижно, кожен з тих, хто змагався, щиро вболівав за суперників і радів їхнім перемогам.
Привернула увагу всіх перемога шестирічного Рафаїла Діденка з Пужайкового, який, незважаючи на незадовільний фізичний стан, виборов перше місце у змаганнях з джаколо серед 18 конкурентів – дітей до 14 років.
Аж чотири перших місця з різних видів спорту отримав Руслан Прилуцький з Плоского, якому доводиться призвичаюватись до життя на візку після отриманої рік тому серйозної травми хребта. Це був його перший виїзд, перша за 20 років участь у спортивних змаганнях (на жаль, вже з обмеженими фізичними можливостями). Ігор Винокур з Лісничівки теж повіз додому чотири перемоги – одне перше місце та три других.

  • Людмила ШЕЛИХ.
  • Leave a Reply