Не залишили в біді погорільців

Через перевантаження електропроводки в домі багатодітної родини Білоцерківських у с. Білиному спалахнула пожежа. Мати Марина з п’ятьма дітьми мешкає тепер у літній кухні. Від будинку залишилися самі лише стіни. Для його відновлення потрібні значні кошти.
Балтська громада не залишила сім’ю наодинці з бідою. Спеціальна комісія підраховує кількість матеріалів для ремонту будинку. Планується виділити матеріальну допомогу з міського бюджету. Нині вже доставили металопластикові вікна.

Всі небайдужі мешканці Білинського старостату і всієї Балтської громади долучилися до благодійної акції, щоб допомогти постраждалим. Чи не щодня люди привозять їм продукти, одяг, різні необхідні речі та меблі. Минулої п’ятниці чергову партію допомоги привезли представники міськради. З особливим ентузіазмом долучились до акції учні та вчителі навчальних закладів села Білиного і всієї громади. Шість тисяч гривень зібрала Білинська ЗОШ. У школі – ліцеї №1 ім. О.Гончара цими днями зібрали для родини чимало необхідних речей. Ліцеїсти приносили до школи продукти, одяг та канцелярське приладдя. В Білиному для допомоги потерпілим встановлено скриньку, куди селяни кидають кошти на ремонт.

 

Leave a Reply