НЕ МОВЧІТЬ ПРО ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО

У відділенні поліції №1 Подільського РУП наголошують: домашнє насильство передує тяжким злочинам і про нього не варто мовчати.

Поліцейські постійно вживають заходів індивідуальної профілактики з особами, які перебувають на обліку, у тому числі кривдниками. На сьогоднішній день під наглядом 123 сімейних дебошири. Порушників притягують до адміністративної відповідальності за ст.173-2 «Вчинення домашнього насильства» Кодексу України про адмінправопорушення.

Також ця проблема небезпечна ще й тим, що від неї страждають діти. Страждають не лише від насильства стосовно себе, а й, спостерігаючи за насильством у своїй сім’ї, у майбутньому переносять цей негативний досвід у власне життя.

Поліцейські Балтщини закликають жителів міста і району не замовчувати випадки домашнього насильства та своєчасно звертатися по допомогу. Жодні конфлікти та суперечки не повинні завершуватись насиллям. У разі неможливості налагодити у родині розуміння, не слід доводити ситуацію до втрати контролю над емоціями. Повідомити поліцейським про домашнє насильство можна у будь-який час доби безкоштовно з мобільного та стаціонарного телефону за номером «102».

— Поліція працює цілодобово, а на виклики, що стосуються домашнього насильства, виїжджають як поліцейські, так і спеціальні мобільні групи, – розповідає  заступник начальника відділення поліції №1 Людмила Буберенко. – Якщо ви стали жертвою або свідком домашнього насильства, або підозрюєте, що таке може виникнути, одразу телефонуйте в поліцію.Також запам’ятайте номери телефонів, які можуть стати в нагоді:

Гаряча лінія для постраждалих від торгівлі людьми, домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства до дітей –  15-47.

Національна дитяча гаряча лінія0-800-500-225, 116-111 (з мобільного).

Національна гаряча лінія з запобігання домашньому насильству 0-800-500-005,116-123(з мобільного).

Гаряча лінія безоплатної правової допомоги – 0-800-213-103.

Відділення поліції № 1 Подільського РУП.

Leave a Reply