Новини Балтщини

САРАЖИНКА
В Саражинській загальноосвітній школі минулого тижня оголосили акцію «Грані добра». Про це колектив закладу повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці: «Ніхто з нас не має права забувати про те, що поряд є люди, які потребують нашої допомоги та підтримки. Всі класні колективи надали посильну волонтерську допомогу людям поважного віку: дітям війни, інвалідам, вчителям-пенсіонерам. Задоволення отримали і діти, і дорослі. Одні від того, що їх не забувають, а інші – від того, що зробили добру справу», – йдеться, зокрема у повідомленні.

ОЛЕНІВКА
На в’їзді в с. Оленівку проїжджих привітно зустрічає знак, гарно прикрашений та пофарбований в народному стилі. За словами Оленівського старости Наталії Васильєвої, тут традиційно, готуючись до Великодніх та поминальних днів, наводять порядок, прибирають центральну вулицю.
Цьогорічні приготування – не виняток. У наведенні порядку в селі активну участь взяли колективи школи, дитячого садка, ФАПу, старостату. Їх ініціативу підтримали й мешканці Оленівки. На в’їзді в село вирубали чагарники, підбілили дерева, прибрали центральну вулицю ім. Анатолія Висоцького, пофарбували тут стовпи. Тепер село виглядає мов квітка на полотні Балтщини.

ПЕРЕЙМА
Неперевершене свято відбулося у Переймівському сільському клубі. В конкурсно – розважальній програмі змагалися за головний титул «МІС ОКРУГ» чарівні, привабливі, загадкові й талановиті конкурсантки трьох сіл: с.Перейма (Наталя Пігульська), с.Саражинка (Анастасія Глусь), с.Лісничівка (Альона Івасьова).

Конкурсна програма допомогла розкрити секрет чарівності кожної з учасниць. Конкурсантки виклалися на всі СТО, продемонструвавши свої творчі, кулінарні здібності.

Настрій між конкурсами, музичними вітаннями піднімали аматори сцени трьох сіл.

Перемогу виборола Наталя Пігульська. А всім учасницям бажаю впевненості у собі, адже кожна з них – найкраща.
Ольга МІХПОЛЬ.

БАЛТА
До педагогічного коледжу завітали представники Благодійного фонду The LEGO Foundation: керівник освітніх проектів «Сприяння освіті» в Україні Оксана Рома та тренер The LEGO Foundation Галина Малевич. Про це повідомив викладач ПЦК фізико-математичних дисциплін А.І.Подуфалов. За його словами, мета надзвичайно цікавої та відповідальної зустрічі – проведення тренінгових занять для викладачів та студентів коледжу, обговорення подальших перспектив у пілотуванні проекту з розроблення та імплементації модулів «Навчання через гру» у програму підготовки здобувачів педагогічної освіти.
За матеріалами Балтського педагогічного коледжу.

Leave a Reply