ОДЕЩИНА У ФАВОРИТАХ ЩОДО розвитку екстреної медичної допомоги

З прес-конференції міського голови Сергія МАЗУРА
– Ми сьогодні – свого роду лакмусовий папірець, адже на теренах нашої громади намагаємось брати участь у всіх загальнодержавних проектах, що приймаються чи пілотуються. Вдячний лідерам галузей економіки громади, керівникам, трудовим колективам, всім, хто підхоплює ініціативи, які ми реалізуємо. Під час всеукраїнської наради з питань трансформації реформи охорони здоров’я, що відбулася у Вінниці, було порушено питання реформування первинної медико-санітарної допомоги. Завдяки змінам у нашому центрі ПМСД, заклад увійшов у ТОП-10 кращих закладів України. З перетворенням центру на комунальне некомерційне підприємство, змінено філософію відносин між сімейним лікарем та пацієнтом. Ми сподіваємось, що державний фінансовий ресурс, який отримуватиме медична галузь громади, дасть поштовх до нового стрімкого розвитку первинної ланки. Той ресурс, який ми три роки спрямовували на її реформування та систему охорони здоров’я, сьогодні починає давати позитивний результат…
Коли ми почали стратегічний процес реформи первинної ланки медицини, мало хто вірив в успіх. Але тепер ми вийшли на рівень, високо оцінений в нашій країні. Та найголовніше, сподіваюсь, буде високо оцінений мешканцями громади. Перші досягнення – це ремонти, новітнє обладнання, інфраструктурні процеси, друге – зростання вже у цьому році заробітної плати сімейних лікарів та медичних сестер відповідно до кількості укладених декларацій з пацієнтами…
У державному бюджеті на 2019 рік на реформу екстреної медичної допомоги та медицини катастроф передбачено майже мільярд гривень. Одеська область, одна з п’яти інших областей України, потрапила у відповідний державний пілотний проект. Балтська громада також братиме в ньому участь, його буде реалізовано у двох аспектах. Перше: область планує наступного року закупити обладнання, автомобілі для надання кращої та якісної медичної допомоги. А ми сьогодні спільно з районною державною адміністрацією, районною радою, центральною районною лікарнею проводимо заходи, пов’язані з ремонтом приміщення для розміщення відділення невідкладних станів. Ми отримуємо додаткове обладнання за рахунок коштів з державного та обласного бюджетів, з іншого боку – повинні забезпечити фінансування ремонтних робіт. Основним є цифровий рентгенапарат. Це важливо, адже поліклінічне відділення ЦРЛ переведено на лікарняний комплекс і на встановлене там рентгенологічне обладнання йде чимале навантаження: у понеділок-вівторок, після вихідних, – чимале скупчення пацієнтів і двох рентгенапаратів, які там працюють, недостатньо. Тому цифровий рентгенапарат дасть змогу розподілити потоки пацієнтів і забезпечити швидкість надання невідкладної допомоги. Отже, ми заходимо у важливий процес розвитку екстреної медичної допомоги і, я сподіваюся, що вже з початку наступного року матимемо позитивний результат.

    Незважаючи на труднощі, процеси, пов’язані з децентралізацією, триватимуть


– Відбулося засідання Ради регіонального розвитку, де ми чітко отримали завдання від уряду та Президента України. Реформа децентралізації сьогодні визнана євроспільнотою як одна із найшвидших, яка вже дає перший результат. Є якісь тактичні перемоги, а є стратегічні завдання, складні для виконання. Складні – це питання повернення державою у 2019 році великих сум запозичень уряду минулих років, держава повинна витрачати великі кошти на оборону. Сьогодні з державного бюджету виділяються великі ресурси на Збройні Сили України і армія стає боєздатною, схожою на ту, якою повинна бути. Реформа децентралізації, як одна із пріоритетних, повинна мати своє логічне завершення. Те, що ми нині почули від європейських партнерів , від урядів європейських країн, які надають різну допомогу нашій державі, то децентралізація повинна бути завершена до 2020 року. Для цього потрібне внесення змін до Конституції та визнання, що головною одиницею адміністративно-територіального устрою є спроможна об’єднана територіальна громада. Передаю відкриту інформацію: ті території, які ще не об’єдналися , будуть приєднані до вже створених спроможних територіальних громад, аби у 2020 році вибори відбулися вже на новій основі. Бо є свої технічні проблеми: виборче законодавство слід вдосконалити, і країна повинна бути повністю децентралізована в рамках адміністративно-територіальної реформи, яка вже реально показала свою ефективність на основі позитивних змін у системі управління та можливостей розвитку кожного села, кожного населеного пункту. Коли ми розпочинали, було 159 громад, сьогодні їх вже понад 800 і до кінця року, коли будуть оголошені вибори, їх буде більше тисячі. Майже 30% населення країни вже живе в об’єднаних громадах.
Я є депутатом Конгресу місцевих та регіональних рад. Це такий політичний орган, що представляє місцеві та регіональні влади сорока семи держав-членів Ради Європи. Політика потрібна для того, щоб формувати цілі та завдання на якийсь довгостроковий період, а функція управлінців- їх реалізовувати. Основне завдання, яке ми ставимо перед собою, яке українська делегація пропагує у Конгресі, пов’язане з публічністю та відкритістю донесення інформації про те, що немає у нас ніякого внутрішнього конфлікту, а є відкрита війна проти України. І вперше на цьому засіданні в резолюції Конгресу, яка є обов’язковою для виконання всіма міністерствами закордонних справ всіх країн-членів Конгресу, офіційно визнано військову агресію Російської Федерації проти України та українського народу, анексію Криму та незаконність виборів на тимчасово окупованій території України в Донецькій та Луганській областях. Значно змінена й риторика членів делегації з Російської Федерації, вони самі вже визнають, що економічні санкції країн – членів ЄС та Сполучених Штатів Америки починають позначатися не тільки на економіці «великої держави», як вони її називають, і «стукають» у двері звичайних громадян.
Обговорено у Страсбурзі й питання, пов’язані з «внутрішньо переміщеними» особами (як вважають деякі члени Конгресу), які насправді – люди, вимушені покинути свої домівки на тимчасово окупованій території Криму, Донецької та Луганської областей і переїхали до інших куточків нашої України, і проблеми людей, які там ще залишилися.
Важливими темами також були відкритість влади, питання людей з обмеженими фізичними можливостями на глобальному рівні, питання економічного характеру, міграції національних меншин тощо. Україна є суверенною, незалежною, є кордон державний і закони, які діють на території України і мають виконуватися всіма, хто тут проживає постійно чи тимчасово. Але якщо одним реченням, то нас однозначно бачать, нас чують, нам допомагають. Запущено десятки нових процесів і проектів, що започатковані на рівні Мінрегіону. Понад 600 мільйонів гривень підуть на розвиток інфраструктури та економіки нашої країни. Як наслідок, зростатимуть рівень заробітних плат, рівень пенсійного забезпечення життя, добробут кожної родини. Можливо, хтось сумнівається в цьому, але ця тенденція спостерігатиметься вже з початку 2019 року.

    Перспективи на 2019 – й рік

– Ми сьогодні , по суті , працюємо над формуванням проекту бюджету та планом заходів на 2019 рік. Вперше буде застосоване трьохрічне планування: всі проекти будуть розділені на три роки. Вважаю, що це правильно. Загалом є три основних напрямки, якими розпочнеться 2019 -й рік. Перший – зміна формату дохідної частини бюджету і легалізація доходів громадян та бізнесу, бо не все так добре у цій сфері, як має бути. Друга складова – об’єкти : реконструкція будівлі міської школи №3, завершення будівництва спортивно-оздоровчого комплексу та реконструкції кінотеатру, який стане важливим сегментом суспільного життя. Окрім того, дуже багато готується проектних заявок і ми «заходимо» в різні державні програми, конкурси, щоб отримати фінансування на капітальний ремонт приміщень наших дитячих садків, міських та сільських шкіл, освітлення тощо. Особлива увага приділятиметься питанням благоустрою, водопостачання та водовідведення. Вже на завершальній стадії виготовлення генерального плану міста і с. Білине, проекту полігону твердих побутових відходів тощо. Я дуже надіюся, що 2019 — й рік стане відправною точкою для вирішення питання міських очисних споруд. Ми це людям обіцяли і в цьому є нагальна потреба. Але це дуже складний екологічний проект. Сьогодні над ним працюють різні служби, щоб ми змогли втілити його в життя. Триватиме реформування освітньої та медичної галузей. Я сподіваюся, що ми розпочнемо активно відроджувати публічну бібліотеку, аби не було звичного холодного приміщення з тисячами непотрібних книжок, що бібліотека стане центром надання нових послуг. В нас є вже відповідні напрацювання, готуємо нові місця відпочинку для жителів громади, екскурсійні тури, обмін досвідом, розвиток спорту. Але про це поговоримо детальніше, коли буде прийнято бюджет громади на 2019-й рік.
Ведемо перемовини з відповідними міністерствами щодо об’єктів державної власності – пожежної каланчі, колишнього приміщення пошти, незавершеного будівництва приміщення поліції в центрі міста. Якщо «складуться пазли», то є чітке бачення того, що буде з будівлею міського будинку культури. Ми сподіваємось, що перша його частина запрацює: відкриється маленький 3Д – кінотеатр для жителів нашої громади в зимовий період. Є питання, пов’язані з дорожнім будівництвом.
Це основне, не враховуючи сотень локальних програм, які також будуть реалізовані.

  • Записала Людмила ШЕЛИХ.
  • Leave a Reply