Озвучено пріоритети у різних галузях. Є місце й для доріг

Розглянули депутати й пропозиції щодо внесення змін та доповнень до діючого плану соціально – економічного та культурного розвитку Балтської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки.

Доповідаючи з цього питання, начальник відділу економіки та інвестицій Олександр Мараєв, зосередив увагу на пріоритетних проєктах, які можуть бути реалізовані у поточному році.  

Отже, серед названих пріоритетів на 2021 рік в галузі освіти: продовження реконструкції будівлі школ №3 – колегіуму, реконструкція будівлі та котельні школи №1-ліцею, капітальний ремонт Бендзарівської школи та Сінненської гімназії, капітальний ремонт спортивної зали Гольмянської школи, модернізація Балтського інклюзивно-ресурсного центру. В галузі охорони здоров’я: продовження реконструкції приймального відділення, капітальний ремонт хірургічного та інфекційного відділень Балтської міської багатопрофільної лкарні.   В галузі культури: капітальний ремонт будівель дитячої школи мистецтв, Балтської публічної бібліотеки, добудова приміщень до кінотеатру «Родина». В галузі фізкультури і спорту, будівництво 10 мультифункціональних  спортивних майданчиків в освітніх закладах громади, облаштування покриття тенісного корту на території спорткомплексу.  

Є й пріоритети у сфері дорожнього господарства. Зокрема, Службою автомобільних доріг заплановано капітальний ремонт доріг державного значення Р-33 (на ділянці Балта-Саражинка), на Р-71 (на ділянці Балта-Жеребково) та Р-75 (на ділянці Балта- Криве Озеро). Крім того планується капітальний та поточний близько 20 доріг комунального  та  15 ділянок тротуарів, виготовлення документації на початок будівництва очисних споруд та полігону твердих побутових відходів. Є у планах придбання та заміна труб магістрального трубопроводу водогону на ділянці провулок Коритнянський – вул.Жовтнева. Йде до завершення реалізація проєкту будівництва лінії оптоволоконного зв’язку між містом Балта та сільськими населеними пунктами громади. 

Leave a Reply