Олег ЩЕРБИНА, с.Козацьке: «Що ж це за реформи такі, що позбавляють людей інформації, медобслуговування та роблять безробітними?!»

НАМ сільським жителям, які звикли дорожити кожною заробленою важкою працею копійкою, неможливо  зрозуміти, навіщо в нашому селі так ретельно ремонтували медичний пункт, а тепер хочуть закрити, звільнити медика. Пояснюють тим, що, мовляв, Балта близько, в селі населення мало. А хто хворій людині крапельницю поставить, укола зробить, теж до Балти їхати? Скільки можна економити на здоров’ї  селян?

І ще одна «реформа» на рівному місці намалювалася. Була у нас пошта, листоноша на велосипеді вчасно доставляла всім ветеранам праці пенсії, передплатникам – газети і журнали, бажаючим – різні  замовлені товари. Сільчани люблять черпати інформацію саме з преси. Але керівництву  підприємства «Укрпошта» захотілося відлагоджену  десятиліттями справу знищити і запровадити нову. В чому полягає її суть? Конкретний приклад по нашому селу: листоношу, яка сумлінно трудилася, користувалася повагою людей звільнили, не давши доробити до пенсії,  натомість начебто запровадили автопересувку. Як вона  і кого обслуговує – невідомо, бо в Козацькому вже третій тиждень поспіль  не привозять пенсій і газет. Я чув, що ця автівка з новим працівником один раз на тиждень  має стояти  близько години десь в центрі села, а мешканці повинні приходити й забирати пенсії, пресу, посилки й листи тощо. Це якому розумникові на державному підприємстві  такі новації прийшли в голову? Хотів би побачити, як його  старенька мама ( як моя), котра й на подвір’я через хворобу  ніг вийти не може, збігає до тієї машини з іншого кінця села, аби забрати улюблену газету…

Невже комусь вигідні такі «реформи»? Тільки не нам, сільським жителям!

Leave a Reply