Олександру Булатову – ключі від будинку

Одним з пріоритетних напрямків державної політики є забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, оскільки саме вони є однією з найнезахищеніших верств суспільства. Після випуску з інтернатів, училищ, дитячих будинків ці діти буквально опиняються на вулиці – за межами суспільного життя. І саме держава, як головний гарант забезпечення прав дітей, має проявити турботу про них з метою повноцінного життя та розвитку.

Тому Постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877 затверджено Порядок та умови надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, і Піщанська громада долучилась до освоєння субвенції з держбюджету в частині отримання компенсації на придбання житла для двох дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебували на квартирному обліку. Вони мали змогу самостійно обирати житло в будь-якій адміністративно-територіальній одиниці. Пів року пошуку, процедури оформлення документів, і ось знаменна подія: вручення документів та ключів від придбаного за державну субвенцію будинку для мешканця с. Піщана, випускника інтернатного закладу Олександра Булатова, який виявив щире бажання залишитися в рідному селі, жити й працювати на користь громади. Помешкання з меблями повністю відповідає санітарним вимогам, зручне для життя. Садиба у гарному стані. Є тут і город, і велике подвір’я. Ключі та документи хлопцеві вручив Піщанський сільський голова Олексій Пантілєєв і зазначив, що громаді дуже потрібна працелюбна, ініціативна молодь, яка братиме участь у розбудові сіл.

– Я з нетерпінням чекав цієї події, до останнього не вірив, що моя мрія мати власне житло здійсниться, – сказав юнак,- старатимусь бути корисним для Піщанської громади.

За матеріалами Піщанської сільради.

Leave a Reply